0

Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos

  • Nuolaida knygai -33%
3.4
(5 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 3.90 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-13

Informacija

Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786098210279

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos" aprašymas

Norite išmokti kalbėti angliškai, bet vis nesiryžtate? Stabtelėkite ir prieš užsisakydami online kursus, perskaitykite autoriaus Dovydo Van Gucht knygą „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“. Šį leidinį galime vadinti anglų kalbos vadovėliu, tačiau tuo pačiu tai ir mokymosi filosofijos žanro knyga, kuri pakeis požiūrį ir padės perlipti per savo susikurtus barjerus.

Turbūt sutiksite, kad kalbų mokėjimas atveria daug durų. Na, o pati populiariausia užsienio kalba, be abejo, yra anglų. Mes tikrai norime ja šnekėti taip pat gerai, kaip gimtąja, skaityti įmantraus siužeto knygas ar žiūrėti angliškus filmus bei puikiai suprasti, ką kalba veikėjai. Tačiau ryžto bei motyvacijos mokytis vis pritrūksta.

Galimybių daug, juk mokytis galime tiek gyvai, tiek internetu, tiek savarankiškai, bet atrodo, kad bus labai sunku, o anglų kalbos vadovėliai nuobodūs. Tik ne išskirtinio pamokų organizatoriaus Dovydo Van Guch knyga „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“! Trumpas aprašymas teigia, kad susidūrėme su tikrai netradiciniu vadovėliu.

Autorius siūlo ne šiaip išmokti anglų kalbą. Jis pataria atrasti savitą kalbą ir siūlo tam skirtas metodikas. Dovydas Van Gucht savo patarimus išbandė praktiškai ir jo mokinių atsiliepimai puikūs! Etapas po etapo ir vadovaudamiesi mokytojo rekomenduojamomis technikomis perprasime kasdieninės šnekamosios anglų kalbos naudojimo ypatybes bei pradėsime mėgautis pokalbiais. Nebus nuobodu, bet bus informatyvu!

Šis anglų kalbos vadovėlis kitoks. Rašytojas nesiūlo kalti sausos gramatikos, bet daugiau dėmesio skiria pačiam mokymosi procesui bei barjerų šalinimui. Dalis knygos „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“ yra parašyta angliškai ir autorius teigia, kad perskaitę tekstą gerokai pagerinsime savo žodyną bei gramatikos žinias.

Dovydas Van Gucht pataria bei dalijasi metodikomis ir įrankiais, kuriuos panaudosime vykdydami knygos pabaigoje mestą iššūkį.

Knyga „Learn your english: paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos“ – galimybė įsigyti internetu ne tik anglų kalbos vadovėlį, bet ir gerą koučingo treniruotę – pigiau nei eiti į kursus.

Jei Dovydas Van Gucht motyvavo peržengti anglų kalbos barjerą, gal pasiryšite mokytis ir toliau? Interneto knygyne rasite pirkti daugybę kitų kalbų mokymuisi skirtų priemonių. Knygų aprašymai, santraukos, skaitytojų apžvalgos ir ištraukos padės pasirinkti jūsų lygio vadovėlį, o akcijos ir išpardavimai užtikrins draugišką leidinių kainą.

2020-10-11

2020-09-13

2020-09-13

2020-09-11

2020-08-29

Parašykite atsiliepimą apie "Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalba ir gramatika

Dovydas Van Gucht parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dovydas Van Gucht tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Learn your english. Paskutinė knyga, kurios tau reikės mokantis anglų kalbos" perkama kartu