0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-16 JJ

Puiki knyga. Rinkodaros meistras aprašo savo patirtį, pateikia gerų pavyzdžių iš savo profesinės pusės, kaip padidiną pardavimus panaudojant paprastus būdus.

Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti


2021-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti" aprašymas

NBA rinkodaros ekspertas dalijasi savo mūšiuose patikrintomis paslaptimis apie tai, kaip pagreitinti pardavimą, sudominti klientus ir padidinti pelną. "Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti" – tikra rinkodaros klasika.

Skaitydami šią knygą "Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti" išmoksite prekiauti savo gaminiais, netgi praradę paskutinę viltį juos parduoti. Vadovaudamiesi šiais efektyviais metodais, jūs taip pat galite pasiekti neįmanoma – netgi parduoti ledus eskimams.

"Man ir Kauno "Žalgirio" komandai labai pasisekė, kad su šios knygos autoriumi likimas suvedė šiek tiek anksčiau, nei Lietuvoje pasirodė ši knyga. Turiu galvoje seminarus ir konferencijas, kuriuose Džonas Spoelstra pasidalijo savo daugiamete patirtimi, sukaupta dirbant NBA. Mes sėkmingai taikome jo darbo metodus tiek parduodami "paskutinę kėdę" Sporto halėje, tiek kitose savo pardavimo srityse."
Gediminas Navikauskas, krepšinio klubo "Žalgiris" valdybos pirmininko pavaduotojas

"Džonas - nuostabus! Jei esate direktorius - samdykite jį. Jei norite būti direktoriumi - nedelsdami perskaitykite šią knygą."
Al Ries, knygų "Pozicionavimas" ir "Rinkodaros karai" autorius

"Dar kartą galime įsitikinti, kad tik ryžtingi ir netradiciniai įmonės vadovo sprendimai gali kompaniją iš nevykėlės paversti klestinčia."
Linas Šimonis, pozicionavimo konsultantas www.pozicionavimas.lt

Vertė Ramūnas Naudžiūnas


  • Autorius: Jon Spoelstra
  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-551-87-9

2021-03-16

Puiki knyga. Rinkodaros meistras aprašo savo patirtį, pateikia gerų pavyzdžių iš savo profesinės pusės, kaip padidiną pardavimus panaudojant paprastus būdus.

2018-04-03

Labai gerai knyga pardavėjams, marketingo specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie "Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pardavimų knygos

Jon Spoelstra parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jon Spoelstra tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti" perkama kartu