0

Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti

  • Nuolaida knygai -51%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2018-04-03 Daiva

Labai gerai knyga pardavėjams, marketingo specialistams.

Informacija

Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti

  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9955-551-87-9

2020-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

NBA rinkodaros ekspertas dalijasi savo mūšiuose patikrintomis paslaptimis apie tai, kaip pagreitinti pardavimą, sudominti klientus ir padidinti pelną. "Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti" – tikra rinkodaros klasika.

Skaitydami šią knygą išmoksite prekiauti savo gaminiais, netgi praradę paskutinę viltį juos parduoti. Vadovaudamiesi šiais efektyviais metodais, jūs taip pat galite pasiekti neįmanoma – netgi parduoti ledus eskimams."Man ir Kauno "Žalgirio" komandai labai pasisekė, kad su šios knygos autoriumi likimas suvedė šiek tiek anksčiau, nei Lietuvoje pasirodė ši knyga. Turiu galvoje seminarus ir konferencijas, kuriuose Džonas Spoelstra pasidalijo savo daugiamete patirtimi, sukaupta dirbant NBA. Mes sėkmingai taikome jo darbo metodus tiek parduodami "paskutinę kėdę" Sporto halėje, tiek kitose savo pardavimo srityse."

Gediminas Navikauskas, krepšinio klubo "Žalgiris" valdybos pirmininko pavaduotojas"Džonas - nuostabus! Jei esate direktorius - samdykite jį. Jei norite būti direktoriumi - nedelsdami perskaitykite šią knygą."

Al Ries, knygų "Pozicionavimas" ir "Rinkodaros karai" autorius"Dar kartą galime įsitikinti, kad tik ryžtingi ir netradiciniai įmonės vadovo sprendimai gali kompaniją iš nevykėlės paversti klestinčia."

Linas Šimonis, pozicionavimo konsultantas www.pozicionavimas.lt


Vertė Ramūnas Naudžiūnas
2018-04-03

Labai gerai knyga pardavėjams, marketingo specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu