0

Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga)

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (55%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090303726

2020-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga)" aprašymas

"Ledi paslaptis" - trijų knygų serijos „Perlų paslaptis“ trečioji knyga.


Jos tyrai širdžiai lemta patirti ne vieną skaudų išbandymą.Kadaise Šefildo hercogas Rafaelis patikėjo savo sužadėtinės išdavyste ir jos išsižadėjo, pasmerkdamas merginą apkalboms ir tremčiai. Tik po penkerių metų paaiškėja skaudi tiesa: pasirodo, jie abu tapo klastingos apgaulės aukomis. Rafaelis panorsta žūtbūt atlyginti už padarytą skriaudą ir susigrąžinti Danielę Diuval, kurios taip ir nepajėgė pamiršti.

Tačiau Danielė jau išvykusi į Ameriką ir ruošiasi tapti kito vyro žmona. Šefildo hercogas atseka paskui ją ir netrukus šantažu priverčia ištekėti už jo.

Žadėdamas įrodyti savo meilę ir vėl pelnyti pasitikėjimą, Rafaelis dovanoja žmonai nuostabaus grožio vėrinį, kuris, pasak legendos, turi paslaptingą galią. Galbūt šis vėrinys išties padės pamiršti praeities negandas. Tačiau viena Danielės paslaptis grasina sugriauti trapią laimę.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga), kurią skaitytojams dovanoja Kat Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kat Martin su knyga Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kat Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ledi paslaptis (Perlų paslaptis, 3 knyga)" perkama kartu