0

Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga)

Informacija

Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090301944

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga)" aprašymas
Šių bebaimių ir ryžtingų vyrų iš Lenktosios gatvės karalienės Viktorijos laikų Londone laukia ne vienas iššūkis. Tačiau dėl meilės jie pasiryžę rizikuoti viskuo.

Kam ledi Sofijai reikia meilužio?
Ar pavyks jai suvilioti vienuolišku gyvenimu garsėjantį vyrą?
Ledi Sofija Sidni padarys viską, kas jos galioje, kad įviliotų į pinkles nepasiekiamąjį serą Rosą Kenoną. Jos tikslas – apjuodinti jo gerą vardą ir sukelti skandalą, apie kurį kalbėtų visas Londonas. Ji palengva įsiskverbia į šio vienišiaus gyvenimą: įgyja pasitikėjimą, įsikuria su juo po vienu stogu.
Kiekvieną rytą Sofijos artumas serą Rosą varo iš proto... tai, kaip ji pasilenkia per stalą patiekdama pusryčius... kaip švelniai ir jaudinamai paliečia ranka. Kiekvieną vakarą ji akimis – ir visu kūnu – siunčia jam tylų pažadą, kad laikas iki pat aušros galėtų būti kupinas neapsakomos aistros, o ne sunkaus miego... jeigu tik jis įsileistų ją į lovą.
Sofija supranta: seras Rosas sulig kiekviena diena vis karščiau ją įsimyli. Tačiau pati nenori pamilti. Ir tikrai nesitiki, kad jis pasipirš...

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Lisa Kleypas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lisa Kleypas su knyga Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Kleypas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ledi Sofijos meilužis (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 2-oji knyga)" perkama kartu