⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 3.99 SoldOut

Knygos "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymas

Knygoje "Ledkalnis ir kopa: trumpi pasakojimai sielai" pateikti paprasti, jaudinantys, kupini išminties ir priverčiantys susimąstyti trumpi pasakojimai sielai.


Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė

Ištrauka

NESVARBŪS DALYKAI


Labai įtakingas žmogus surengė šventę ir maloniai linksmino svečius. Vienas jų paklausė, kaip laikosi šeimininko žmona, nes šventėje ji nedalyvavo.

- Ak! Mano žmona! Ji liko namie, — atsakė vyras.

- Ką veikia tavo žmona? - paklausė kitas svečias. Šeimininkas gūžtelėjo pečiais ir atsakė:

- Mano žmona nieko neveikia. Užsiima tik nesvarbiais dalykais, nereikšmingais darbeliais ir beprasmiais reikaliukais. Gamina maistą ir palaiko švarą virtuvėje, apsiperka, skalbia, lygina, siuva sagas ir panašiai, rūpinasi vaikais ir padeda jiems mokytis, atlieka visą smulkų remontą ir kartais perdažo vonios kambarį. Ji prisimena pripilti į automobilį degalų ir sumokėti įmokas bei mokesčius, rūpinasi mūsų sodeliu ir dažnai lanko savo seną ligotą motiną. Be to, ji rūpinasi ir mano motina, o dar ji dažnai vyksta aplankyti sesers ir padeda jai prižiūrėti vaikus. Taigi, užsiima visokiais nesvarbiais dalykais.

- O tu kuo užsiimi? - paklausė jo vienas svečių.

- Ak! Drauge mano, šeimoje aš tikrai svarbus žmogus! Aš atlieku nepaprastai svarbų tyrimą apie Dievo egzistenciją!


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai", Bruno Ferrero. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bruno Ferrero su knyga "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bruno Ferrero. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ledkalnis ir kopa. Trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu