⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!

Kaina: 5,69 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!" aprašymas

Drąsus ugniagesys Eldis Halsonas pasiruošęs kibti į darbus! Prisijunk prie ugniagesių komandos – patirk dramatiškų nuotykių, įveik įdomias užduotis, nepaprastus iššūkius bei galvosūkius. Perskaityk ir sužinosi, kaip dirba ugniagesiai gelbėtojai. Susikonstruok Eldžio figūrėlę ir būk tikras, kad ši ugniagesių komanda visada atskubės į pagalbą!


  • Leidėjas: Naminukas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098214918

Parašykite atsiliepimą apie "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "LEGO® City. Ugniagesiai skuba į pagalbą!" perkama kartu