0

Pirkėjų atsiliepimai

LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 4.89 SoldOut

Knygos "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos" aprašymas

Knygelė su LEGO® figūrėle.

Ar pasiruošęs kupinam veiksmo LEGO® Star Wars™ nuotykiui?
Visų mylimas protokolo droidas C-3PO supažindins su narsiausiais galaktikos sukilėliais, kuriems reikės tavo palaikymo drąsiausiose dvikovose! Sukonstruok C-3PO figūrėlę ir leiskis į kvapą gniaužiančias gaudynes, lenktynes bei kautynes šioje nuostabioje LEGO Star Wars galvosūkių ir komiksų knygelėje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Naminukas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098214093

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komiksai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "LEGO® Star Wars™. Galaktikos kovos" perkama kartu