⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys

  • Nauja knyga
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys" aprašymas

Susikonstruok Albo Dumbldoro figūrėlę ir jo ištikimą palydovą – feniksą Foksą! Kartu su didžiuoju burtininku leiskis į kelionę per šiuos nuotykių kupinus puslapius. Spręsk galvosūkius, kurk piešinius, rask išėjimą iš labirinto ir sužinok didžiausio visų laikų burtininko paslaptis.


  • Leidėjas: Presa
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098328035

Parašykite atsiliepimą apie "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "LEGO® Harry Potter™ Dumbldoro paslaptys" perkama kartu