0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti

Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 18,19 €*
Sutaupote: 3.40 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti


2021-06-30 14.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti" aprašymas

„Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti“ psichologinė knyga, kuri bus naudinga tėvams, pedagogams, vadovams ir visiems žmonėms, kuriems rūpi jų psichologinė gerovė. Profesorius Marc Brackett pasakoja apie emocinį intelektą ir koks jis svarbus tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Šiandien visų amžiaus žmonių psichinė savijauta yra pritrenkiamai prasta. Marc Brackett gali paaiškinti, kodėl taip yra. Taip pat jis gali parodyti būdus, ką mes galime pakeisti.

Profesorius teigia, kad jausmai yra tam tikra informacijos forma. Tai tarsi naujienų pranešimai iš mūsų psichikos, siunčiantys žinią, apie tai, kas vyksta unikaliame asmenyje ir kaip jis reaguoja į vidinius ar išorinius įvykius. Žmogus turi prieiti prie šios informacijos ir išsiaiškinti, ką ji sako, todėl emocijų slopinti ir gėdytis nereikia. Tačiau būtina jas išnaudoti savo gerovei.

Psichologinė patarimų knyga „Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti“ apjungia mokslą, aistrą ir įkvėpimą. Per daug vaikų ir suaugusiųjų kenčia ir gėdijasi savo jausmų. Tačiau taip neturėtų būti. Autoriaus gyvenimo tikslas yra pakeisti tokį nusistatymą, o ši knyga parodo, kaip tą padaryti.

Marc Brackett yra Jeilio Emocinio intelekto centro įkūrėjas ir Jeilio universiteto Vaikų studijų centro profesorius. 25 metus tyrinėdamas emocijas jis sukūrė veiksmingą sistemą RULER, kuri gali ženkliai pagerinti vaikų ir suaugusiųjų gyvenimą. Paprastai emocijos trukdo mūsų sėkmei ir gerovei, tačiau jas įmanoma panaudoti protingiems tikslams!

Pirmoje dalyje autorius supažindina su emociniu intelektu, o tada pristato naudingą įrankį RULER – Recognize, Understand, Label, Express, Regulate (atpažinti, suprasti, pažymėti, išreikšti, reguliuoti). Kiekvienam įgūdžiui skirta po skyrių.

RULER mažina stresą ir perdegimo sindromą. Sistema diegiama mokyklose ir akivaizdžiai gerina psichologinį šių įstaigų klimatą bei mokinių akademinius pasiekimus.

Knyga „Leidimas jausti“ – autoriaus noras pasaulį supažindinti su savo ilgamečio darbo rezultatais.

Marc Brackett – Jeilio universiteto Vaikų studijų centro profesorius, emocinės gerovės mokslininkas. Autorius paskelbė daugiau nei šimtą mokslinių straipsnių apie emocijų ir emocinio intelekto įtaką akademiniams rezultatams, santykiams, kūrybiškumui, sveikatai ir sprendimų priėmimui. Už savo veiklą Marc Brackett sulaukė ne vieno apdovanojimo.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Bacevičienė

Domina populiariosios psichologijos žanro knygos? Siūlome platų asortimentą ir kviečiame įsigyti internetu tiek įvairių leidinių tobulėjimui, tiek laisvalaikio skaitinių, kurie įtrauks nepaprastais siužetais, aprašymais ir privers pamilti veikėjus. Norite online knygyne apsipirkti pigiau? Gerų kainų ieškokite išpardavimų bei akcijų skiltyse. Ką pirkti visada pasufleruos apžvalgos ir atsiliepimai, o taip pat knygų santrauka, kurioje rasite trumpą aprašymą, puslapių skaičių, ištraukas ir kitą svarbią informaciją. 


  • Autorius: Marc Brackett
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025961

Parašykite atsiliepimą apie "Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Marc Brackett parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marc Brackett tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Leidimas jausti. Išlaisvinkime emocijų galią, padėkime savo vaikams, sau ir visuomenei klestėti" perkama kartu