0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.39 SoldOut
Knygos "Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms" aprašymas

Mokslo straipsnių rinkinys, skirtas Jono Kruopo, žymaus leksikografo ir terminologo, 100-osioms gimimo metinėms. Knygos pradžioje aptariama J. Kruopo pedagoginė, terminologinė ir leksikografinė veikla. Skelbiami duomenys apie Františeko Ladislavo Čelakovskio lietuvių kalbos žodyną. Kituose straipsniuose nagrinėjamos istorinei ir dabartinei leksikografijai, dabartinei leksikologijai, terminologijai ir terminografijai svarbios temos.Parašykite atsiliepimą apie "Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Vilija Sakalauskienė, Albina Auksoriūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Vilija Sakalauskienė, Albina Auksoriūtė su knyga Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vilija Sakalauskienė, Albina Auksoriūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Leksikografija ir leksikologija 2: Jono Kruopo 100-osioms gimimo metinėms" perkama kartu