0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leksinė semantika ir leksikografija

6,52 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 6.52 InStock
Į krepšelį

Knygos "Leksinė semantika ir leksikografija" aprašymas

Ši mokomoji knyga "Leksinė semantika ir leksikografija" skirta leksikologijos dalyką studijuojantiems aukštųjų mokyklų studentams lituanistams ir apima du šios disciplinos skyrius: leksinę semantiką ir glaudžiai su ja susijusią leksikografiją.

Universitetinis leksikologijos, kaip ir kitų lietuvių kalbos sisteminių dalykų, kursas susideda iš paskaitų, pratybų, seminarų ir savarankiško studento darbo, kuriam paprastai skiriama 50-60 proc. studijų laiko. Šis leidinys turėtų padėti sisteminti teorines leksikologijos žinias, ugdyti mokslinės literatūros referavimo, leksikos vienetų klasifikavimo ir analizės kompetencijas.

Kiekvienai nagrinėjamai temai skiriamas atskiras dalykinis poskyris, kurio apimtis priklauso nuo temos sudėtingumo. Paprastai kiekvieną poskyrį sudaro keturi metodiniai skyreliai.


Parašykite atsiliepimą apie "Leksinė semantika ir leksikografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Jūratė Lubienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Leksinė semantika ir leksikografija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Leksinė semantika ir leksikografija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Leksinė semantika ir leksikografija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Leksinė semantika ir leksikografija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Lubienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Leksinė semantika ir leksikografija" perkama kartu