⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos

Kaina: 8,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos" aprašymas

Susanna Oroyan įteikia mums dovaną, atskleisdama ir išgrynindama figūrų meno dvasią. Pateikdama daugybę nuostabių lėlių pavyzdžių, keliančių tikriausią įkvėpimą, ji paskatina mus išmėginti šią nepaprastą meno formą pirmiausia paaiškindama jos esmę ir paruošdama dirvą mūsų kūrybai.


Susana Oroyan knygoje „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ analizuoja autorinių lėlių kaip meniškų figūrų kūrybos principus. Lėlė jai yra tarsi skulptūra, o lėlininkas – skulptorius, kuriantis menišką figūrą. Autorė mėgina apibrėžti lėlių kaip meniškų figūrų vietą tarp kitų kūrinių. Išdėstoma lėlės kūrybos anatomija, pateikiami techniniai patarimai (t. y. skulptūros pagrindai, kostiumo dizainas), aprašomos pagrindinės medžiagos ir jų naudojimo principai. Knygoje pateikiama daugiau kaip 250 spalvotų fotografijų, atspindinčių 130 profesionalių lėles kuriančių menininkų darbų įvairovę.

Patobulinkime kūrybinius įgūdžius, remdamiesi profesionalios ir tarptautiniu lygiu pripažintos lėlių kūrėjos Susannos Oroyan patirtimi. Autorė supažindina skaitytoją su „vaizduotės inžinerijos“ sąvoka ir dizaino galimybių įvairove bei išsamiai aprašo darbus, kad būtų lengviau idėjas paversti tikrove.


•    Pateikia plačią įvairovę figūros konstravimo būdų, tokių kaip vielos armatūra, formų gaminimo ir liejimo technikos, skulptūros mechanika, sąnariuotos ir judrios figūros, figūrų surinkimo būdai.

•    Daugiau kaip 250 lėlių, sukurtų 130 žymiausių menininkų iš viso pasaulio, fotografijų.

•    Per 200 detalių iliustracijų.

•    Detaliai aptariamos svarbiausios sąvokos, tokos kaip mastelis, stilius, pusiausvyra, taip pat spalvų ir tekstūrų derinimas, šablonų naudojimas. Pateikiami paaiškinimai, kaip išlaikyti proporcijas kuriant žmogaus pavidalo figūras.

•    Nuostabus įkvėpimo šaltinis ir techninės informacijos žinynas, padėsiantis išmokti plėtoti idėjas ir konstruoti sudėtingas figūras bei atrasti savo stilių kuriant originalias lėles.


Susanna Oroyan (1942–2007) – savamokslė lėlių kūrimo meno profesionalė. Nuo 1972 m. ji sukūrė daugiau kaip 500 lėlių ir tai tapo jos karjera ir pagrindine veikla. Paskutinįjį dešimtmetį Susanna buvo regioninių ir nacionalinių lėlių kūrėjų organizacijų varomoji jėga. Jos lėlės buvo rodomos tarptautinėse parodose, 1995 m. ji buvo apdovanota Metų lėlių kūrėjos prizu Nacionaliniame tekstilinių lėlių festivalyje (JAV). 

Susanna Oroyan yra knygų „Fantastic Figures“ ir „Anatomy of a Doll“ daugybės straipsnių specializuotuose žurnaluose autorė. Taip pat vedė pamokas daugelyje lėlių kūrimo seminarų ir individualioms grupėms.

 


  • Autorius: Susanna Oroyan
  • Leidėjas: Išmintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • Formatas: 23x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098107005

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Susanna Oroyan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Susanna Oroyan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos" perkama kartu