0

Lemiamas apsisprendimas

Informacija

Lemiamas apsisprendimas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090118573

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lemiamas apsisprendimas" aprašymas
"Lemiamas apsisprendimas" - romano „Pinklėse“ autorės knyga.

Paslaptis – perdaug šiurpi, kad papasakotum, pernelyg baisi, kad įstengtum nuslėpti...

Alisa King iš kelionės į laukinę Škotijos gamtą su bendraklasėmis nesitikėjo nieko gero, bet nė nenumanė, kad tai, kas jų laukia, pranoks ir baisiausią košmarą...
Atvykusios į Škotijos tyrlaukius merginos išskirstomos į namelius. Alisai teks gyventi su drauge Kese, uždarąja emo mergaite Rėja ir mokyklos atstumtąja Pole. O svarbiausia – ir su Tara, populiariausia ir arogantiškiausia mokyklos mergina.
Graži, valdinga ir žiauri Tara niekada nepraleisdavo progos pažeminti kitų. Šįkart Alisa, Kesė, Rėja ir Polė nusprendžia pamokyti ją pačią, bet viskas pasisuka netikėta linkme.
Nenumatyti įvykiai persekios merginas ir grįžus namo į įprastą gyvenimą. Joms visoms teks priimti sudėtingą sprendimą ir jau niekas nebus kaip buvę...

Šis įtempto siužeto psichologinis trileris jaunimui persmelktas baimės, kaltės ir paslapties, kuri per daug šiurpi, kad galėtum ją kam nors papasakoti, ir pernelyg baisi, kad įstengtum nuslėpti.

"Retai knyga taip įtraukia, kad ją ryte prarytum, nekantriai laukdamas atomazgos... Aštrus ir susimąstyti skatinantis pasakojimas."
„Birmingham Post“

Iš anglų k. vertė Vytautas Čepliejus

Parašykite atsiliepimą apie "Lemiamas apsisprendimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lemiamas apsisprendimas, kurią skaitytojams dovanoja Cat Clarke. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Cat Clarke su knyga Lemiamas apsisprendimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lemiamas apsisprendimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cat Clarke. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lemiamas apsisprendimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lemiamas apsisprendimas" perkama kartu