0

Lempa ieško Aladino

  • Nuolaida knygai -71%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 2,59 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 6.20 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-08-26 ernesta

kaip visada skaitydama sitos autores knygas,prisijuokiau iki asaru:)gaila kad retai jos knygos iseina.

Informacija

Lempa ieško Aladino

  • Leidėjas: Mileda
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9789955787167

2020-10-31 2.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lempa ieško Aladino" aprašymas

Ironiškas detektyvas "Lempa ieško Aladino". Bylą tiria diletantė Jevlampija Romanova.Mano geriausios draugės Katios giminaitės Olios Belkinos gyvenime prasidėjo juodos dienos – nužudė jos vyrą, paskui užpuolę ją pačią ir pagrobė naujagimį sūnelį Geną. Belkina atsidūrė reanimacijos skyriuje, o aš užsispyriau surasti kūdikį. Pagaliau išvydau šviesą tunelio gale – aptikau vaikišką vežimėlį, kuriame buvo Gena, kai jį pagrobė. Bet prie metro stoties vežimėlį pardavinėjusi girtuoklė Ala netikėtai mirė, aš nespėjau nieko iš jos sužinoti. Tačiau esu įsitikinusi, kad Ala neatsitiktinai paliko šį pasaulį.


Vėliau upėje nuskendo vaikinas, pardavęs jai užnuodytos degtinės butelį. Nutrūko ir šis siūlelis. Liko paskutinė viltis – Belkinos gimdymo namų palatos kaimynė. Mano širdis jaučia, kad tiesa jau čia pat...

Nors aš, Jevlampija Romanova, esu sekimo reikalų diletantė, jau išaiškinau ne vieną nusikaltimą. Ir dabar versiuosi per galvą, bet pasieksiu pergalę...


Iš rusų kalbos vertė Ieva Greičiūtė

2011-08-26

kaip visada skaitydama sitos autores knygas,prisijuokiau iki asaru:)gaila kad retai jos knygos iseina.

Parašykite atsiliepimą apie "Lempa ieško Aladino"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rusų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lempa ieško Aladino, kurią skaitytojams dovanoja Darja Doncova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Darja Doncova su knyga Lempa ieško Aladino jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lempa ieško Aladino patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darja Doncova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lempa ieško Aladino palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lempa ieško Aladino" perkama kartu