0

Lemtingas valsas

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lemtingas valsas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 316
  • ISBN ar kodas: 9786090304389

2020-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Geriausio istorinio meilės romano apdovanojimą pelniusi Catherine Tinley knyga „Lemtingas valsas“ – tai ir šiuolaikinė pelenės istorija, ir subtilus, romantikos bei sudėtingų pasirinkimų kupinas pasakojimas.


Šelfordo grafas, paveldėjęs turtus iš savo tėvo, suvokia, kiek daug pinigų prireiks norint išlaikytų dvarus. Jis nusprendžia, kad vienintelė išeitis, kurią jis turi, jei nori neprarasti namų ir turtų – vesti turtingą nuotaką. Grafas turi nusižiūrėjęs dvi, tad ketina su abiem susipažinti artimiau, kad galėtų pasirinkti tinkamesnę.

Turtinga ir graži Henrieta Baksted – viena iš grafo kandidačių. Ji išlepinta ir įnoringa, be to, pasiryžusi viskam, kad tik taptų naująją Šelfordo grafiene. Grafas pasikviečia ją su visa šeima pasisvečiuoti. Kaip tik tuo metu pas Bakstedus vieši ir Henrietos pusseserė Šarlotė. Mergina užaugusi užsienyje, keliavusi vis į kitą šalį, kur tik būdavo paskiriamas dirbti jos tėvas.Šarlotė su neslepiama ironija stebi Henrietos pastangas įsiteikti grafui ir vis dažniau jos ironiška šypsena sutinka grafo žvilgsnį. Iš pradžių Šarlotė visiškai nesižavi grafu, jis jai atrodo tuštokas ir neįdomus. Tačiau po truputį abu ima jausti, kad sutampa jų humoro jausmas ir grafą vis labiau ima traukti ne Henrieta, o jos žavi, protinga, sąmojinga pusseserė. Jis kartoja sau, kad turi laikytis atokiau nuo Šarlotės, bet trauka stipresnė nei proto balsas. Galiausiai vos vienas šokis suartina juos ir sugriauna taip puikiai sudėliotą grafo planą.

Šarlotė supranta, kad būdama neturtinga, ji netinkama pora grafui, tačiau šalia jo ji gali bent jau svajoti apie laimingą gyvenimą.

Jūs tiesiog nekęsite knygos „Lemtingas valsas“ blogiukų ir įsimylėsite herojus!


„Debiutuojanti autorė C. Tinley šiame jaudinančiame meilės romane atskleidžia stulbinantį pastabumą detalėms ir aprašomo laikotarpio išmanymą. Puikiai parašytoje ir įtraukiančioje istorijoje susijungia grafo, kuriam būtina vesti dėl pinigų, ir protingos, atviros jaunos moters istorija. Malonu ir įdomu skaityti.“


RT Book Reviews


Catherine Tinley – airių rašytoja, kurianti šiltus, romantiškus meilės romanus. Skaityti ir rašyti ji mėgo nuo vaikystės ir visuomet labiausiai mėgavosi romantiškomis meilės istorijomis su laiminga pabaiga. „Lemtingas valsas“ – pirmoji autorės parašytų meilės romanų trilogijos dalis.

Šiuo metu ji dirba ir gyvena Airijoje su vyru, vaikais ir šunimi.

Iš anglų kalbos vertė Asta Jauneikaitė


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu