0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lemtingas žiedas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.69 SoldOut

Knygos "Lemtingas žiedas" aprašymas

Gražioji Paola, Berisfordo grafų dukra, baigusi mokslus grįžo į Londoną ir nekantriai laukė, kada bus pristatyta aukštuomenei, bet netikėtai mirė jos senelė. Šeimai tai reiškė šešių mėnesių gedulą, tad motina Paolai pasiūlė vykti paviešėti pas tolimą giminaitę, gyvenančią Italijos mieste Lukoje ir kartu praplėst savo akiratį.
Paola džiaugsmingai priėmė pasiūlymą, nes turėjo daug itališko kraujo. Visgi Berisfordo grafienė išleido dukrą su neramia širdimi, mat Lukoje gyveno markizas Vitorijus, kuris buvo užsitarnavęs negailestingo kilmingų moterų suvedžiotojo reputaciją. Norėdama nuo šio žmogaus apsaugoti Paolą, motina jai patarė viešint Italijoje slėpti savąją tapatybę ir vadintis tiesiog mis Ford.
Tačiau grafienė net negalėjo įsivaizduoti, į kokį siautulingą nuotykių verpetą bus įtraukta jos dukra.

Vertė Edmundas Juškevičius


  • Autorius: Barbara Cartland
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094240331

Parašykite atsiliepimą apie "Lemtingas žiedas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lemtingas žiedas", kurią skaitytojams dovanoja Barbara Cartland. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Barbara Cartland su knyga "Lemtingas žiedas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lemtingas žiedas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Barbara Cartland. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lemtingas žiedas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lemtingas žiedas" perkama kartu