⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lengva nebus

2.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-20 Neringa

Knyga, kurios nesinori baigti skaityti. Tiek minciu, tiek pamastymu, zmogaus psichologijos ir buties filosofijos. Man tai metu knyga, tikras atradimas!


2022-11-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lengva nebus" aprašymas

Naujausio Liutauro Degėsio romano „Lengva nebus“ pavadinimas jau viską pasako – lengva nebus! O ir iš kur galėtų atsirasti lengvumas, jei susiruošėme nagrinėti veikėjų psichikos problemas. Autorius savo knygoje gilinasi į herojų liūdesį, meilę, neapykantą, pavydo jausmą, nerimą bei vienatvę. Gilintis į save, ar kitą žmogų niekada nebūna lengva.

Romanas „Lengva nebus“ susideda iš kelių sluoksnių ir jokio palengvinimo juos išrūšiuojant skaitytojas neras. Knygos pagrindinis pasakotojas yra rašytojas. Jis kuria romaną apie įvykius, kurie nutiks realiame pasaulyje baigus šią knygą. Pagrindinis veikėjas taip pat yra rašytojas, kuris rašo knygą apie save. O dabar įsivaizduokite, kad šie sluoksniai persipina ir tampa sunku suprasti, kur realybė, o kur išgalvotas pasaulis. Kuri realybė iš tiesų yra realybė? Ar bent vienas rašytojas yra tikras? Painiavos nepalengvina ir tai, kad pagrindinis rašytojas (tik, kuris iš jų yra toks?) savo mintyse nuolat atsiduria aprašomo veikėjo pasaulyje.

„Lengva nebus“ yra šiek tiek mistinis ir šiek tiek detektyvinis romanas, kuriame kovoja du rašytojai. Ši kova tiek psichologinė, tiek fizinė, o skaitytojams iki pat galo neaišku, kuris gi iš jų sugebėjo išlikti.

Liutauras Degėsis meistriškai narplioja žmogaus psichologiją ir vedžioja skaitytojus už nosies. Knyga „Lengva nebus“ yra kupina aštrios ironijos, cinizmo bei gero humoro. Romane viskas reliatyvu ir neapibrėžta – skaitytojai kviečiami nerti į eksperimentą, tik pakartojame – lengva nebus!

Liutauras Degėsys gimė 1953-iais metais, Vilniuje. 1976-tais metais Vilniaus universitete jis baigė psichologijos studijas. 1984-tais metais apgynė humanitarinių mokslų filosofinės krypties daktaro laipsnį. Dėsto Vilniaus edukologijos universitete. 2010-tais metais buvo paskelbtas vienu geriausių Lietuvos dėstytojų.
Autorius įvairius straipsnius spaudoje publikuoja nuo 1967-tų metų. Taip pat jis rašo monografijas, mokslinius tekstus, vadovėlius mokiniams bei studentams, poeziją ir romanus. Liutauro Degėsio poezija yra tapusi ne viena žymia daina.
Rašytojas 2010-tais ir 2017-tais metais gavo Kultūros ministerijos premiją už publicistiką, o 2013-tais metais buvo apdovanotas Vyriausybės kultūros ir meno premija už poeziją ir filosofinius ese.Kiti taip pat domėjosi


2020-09-25

Skaitau. Pradžia labai 'užkabino' - viskuo, ir stiliumi, ir mintimis. Kaip ir daugelis šio autoriaus skaitytų anksčiau tekstų. Deja, labai dažnas meilių (mylėjimosi) minėjimas, tegu ir su filosofine mintimi, darosi nuobodus, neįdomus.

2020-09-20

Knyga, kurios nesinori baigti skaityti. Tiek minciu, tiek pamastymu, zmogaus psichologijos ir buties filosofijos. Man tai metu knyga, tikras atradimas!

2020-07-04

Knygos viršelyje autoriaus pavardė klaidingai parašyta, tai kas tuomet jos viduje?

Parašykite atsiliepimą apie "Lengva nebus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lengva nebus", Liutauras Degėsys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liutauras Degėsys su knyga "Lengva nebus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lengva nebus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liutauras Degėsys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lengva nebus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lengva nebus" perkama kartu