0

Pirkėjų atsiliepimai

Lengvai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-07-09 knygų_maniakė

kada bus galima įsigyti šią knygą pas jus??


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 9.84 SoldOut

Knygos "Lengvai" aprašymas

Išgelbėta nepažįstamojo. Gaubiama ir kankinama paslapties. Kartais mylėti nelengva...

Su draugu išvažiavusi studijuoti į tą patį universitetą, Žaklina nė nenumanė, kad jau kitais metais jis ją paliks.
Žaklina jaučiasi sugniuždyta: vieniša, įskaudinta, buvę tariamieji draugai jos vengia, be to, jai pirmą kartą gresia susikirsti per egzaminą. Žaklinai išėjus iš nemielo studentų vakarėlio, ją užpuola vienas studentų brolijos narys. Tik netikėtai pasirodęs nepažįstamasis merginą išgelbsti.

Mergina kimba į mokslus ir trokšta pamiršti nelemtą naktį. Jos gelbėtojas Lukas, per ekonomikos paskaitą sėdintis galinėje auditorijos eilėje, nuolat į ją žvilgčioja ir kažką paišo užrašų knygutėje. Draugės mano, kad šis vaikinas puikiai tiktų Žaklinai atsigauti po išsiskyrimo su draugu, tačiau kol kas juodu skiria nematoma siena.

Užpuolikui nesiliaujant Žakliną persekiojus, jai reikia rinktis: prisipažinti pralaimėjus arba išmokti kovoti ir duoti persekiotojui atkirtį. Lukas pasiryžęs ją ginti, bet jis turi ir savų paslapčių.

„Lengvai į ją panirau ir drąsiai siūlau kitiems. Noriu tokių daugiau. Bet geriausia, kad knygą LENGVA įvertinti, nes nekyla nė menkiausios abejonės – ji man patiko. Nuo pat pirmų puslapių nepajėgiau jos padėti ir labai nenorėjau, kad ji baigtųsi.“

Iš anglų k. vertė Daumantas Gadeikis

  • Autorius: Tammara Webber
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090111659

Kiti taip pat domėjosi


2018-07-09

kada bus galima įsigyti šią knygą pas jus??

2013-11-30

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Lengvai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lengvai", Tammara Webber. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tammara Webber su knyga "Lengvai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lengvai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tammara Webber. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lengvai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lengvai" perkama kartu