0

Lengvai

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2018-07-09 knygų_maniakė

kada bus galima įsigyti šią knygą pas jus??

Informacija

Lengvai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786090111659

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lengvai" aprašymas
Išgelbėta nepažįstamojo. Gaubiama ir kankinama paslapties. Kartais mylėti nelengva...

Su draugu išvažiavusi studijuoti į tą patį universitetą, Žaklina nė nenumanė, kad jau kitais metais jis ją paliks.
Žaklina jaučiasi sugniuždyta: vieniša, įskaudinta, buvę tariamieji draugai jos vengia, be to, jai pirmą kartą gresia susikirsti per egzaminą. Žaklinai išėjus iš nemielo studentų vakarėlio, ją užpuola vienas studentų brolijos narys. Tik netikėtai pasirodęs nepažįstamasis merginą išgelbsti.

Mergina kimba į mokslus ir trokšta pamiršti nelemtą naktį. Jos gelbėtojas Lukas, per ekonomikos paskaitą sėdintis galinėje auditorijos eilėje, nuolat į ją žvilgčioja ir kažką paišo užrašų knygutėje. Draugės mano, kad šis vaikinas puikiai tiktų Žaklinai atsigauti po išsiskyrimo su draugu, tačiau kol kas juodu skiria nematoma siena.

Užpuolikui nesiliaujant Žakliną persekiojus, jai reikia rinktis: prisipažinti pralaimėjus arba išmokti kovoti ir duoti persekiotojui atkirtį. Lukas pasiryžęs ją ginti, bet jis turi ir savų paslapčių.

„Lengvai į ją panirau ir drąsiai siūlau kitiems. Noriu tokių daugiau. Bet geriausia, kad knygą LENGVA įvertinti, nes nekyla nė menkiausios abejonės – ji man patiko. Nuo pat pirmų puslapių nepajėgiau jos padėti ir labai nenorėjau, kad ji baigtųsi.“

Iš anglų k. vertė Daumantas Gadeikis
2018-07-09

kada bus galima įsigyti šią knygą pas jus??

2013-11-30

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Lengvai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lengvai, kurią skaitytojams dovanoja Tammara Webber. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tammara Webber su knyga Lengvai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lengvai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tammara Webber. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lengvai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lengvai" perkama kartu