⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 6.99 SoldOut

Knygos "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje „Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims“ Allenas Carras aptaria sunkumus, su kuriais gali susidurti moterys mėgindamos mesti rūkyti ir parodo, kad šis metodas sėkmingai gali juos įveikti. Šiais laikais tabako kompanijos vis labiau taikosi į moteris, todėl rūkančių moterų nuolat daugėja. Ši knyga kiekvienai moteriai suteikia galimybę lengvai, neskausmingai, nepriaugant svorio ir visam laikui išsivaduoti iš nikotino spąstų.

ĮVADAS

Savo pirmąją knygą „Lengvas būdas mesti rūkyti" parašiau 1985 metais. Nuo tada aš beveik kiekvieną dieną sužinau ką nors naujo apie priklausomybę nuo nikotino. Siekdamas patobulinti ..Lengvo būdo" metodą ir išlaikyti jo aktualumą, šias žinias įtraukiau į vėlesnes knygos laidas. Iki šiol visose mano parašytose knygose vyravo mano asmeninis požiūris. Šioje knygoje pamėginau atsiriboti nuo savo požiūrio ir išdėstyti mano metodo pagalba visam laikui metusių rūkyti moterų patirtį bei įžvalgas. Didžiąją mūsų klinikų pacientų dalį sudaro moterys, tad visai suprantama, kodėl reikėjo „Lengvo būdo" varianto moterims. Argi ne taip?

Manęs ne kartą klausė, ar būtina ir, ar politiškai korektiška -atsižvelgiant j nūdienos socialinį klimatą - rašyti konkrečiai apie moteris ir rūkymą. Juk aš tvirtinu, kad mano metodas padeda visiems rūkaliams nepriklausomai nuo jų lyties. Ir aš vis dar laikausi šios nuomonės. Tačiau tiek iš savo patirties, tiek iš pokalbių su mūsų terapeutais žinau, kad metant rūkyti iškyla tam tikrų sunkumų, būdingų tik moterims. Juos galime išspręsti savo klinikose. O ..Lengvame būde mesti rūkyti: specialiai moterims" aš noriu platesniam skaitytojų ratui parodyti, kaip efektyviai ši metodika padeda susidoroti su tik moterims būdingais sunkumais, kadangi metant rūkyti tenka susidurti su pačiomis įvairiausiomis kliūtimis.

Ar vyrai taip smarkiai skiriasi nuo moterų? Ir taip, ir ne. Tačiau rūkančios moterys daug labiau bijo mesti rūkyti nei vyrai. Tai žinome iš nuogąstavimų, kuriuos jos išsako mūsų užsiėmimų klinikoje metu. Esu tikras, kad šio skirtumo priežastis tikrai ne ta, jog vyrai labiau drovisi pasakoti apie savo baimes. Tiesiog jiems nekyla tokių nuogąstavimų, kokius dažnai mini moterys.

(vairios priežastys, kodėl moterims kyla tokie būgštavimai, bus nagrinėjamos tolesniuose skyriuose. Trumpai sakant, rūkančiai moteriai cigaretės yra vienas iš ramsčių, būtina gyvenimo dalis, neatsiejama nuo jos savimonės. Tai ypač būdinga moterims, susirūpinusioms savo svoriu ir figūra. Mintis apie savo ramsčio netektį gąsdina moterį, net jeigu ji, sprendžiant iš pirmo žvilgsnio, kuo" puikiausiai susidoroja su daugybe kitų užduočių ir vaidmenų.

Šiuos „ypatingus santykius" su cigaretėmis ir rūkymu sąlygoją moterų gyvenimo būdas ir jų supratimas, kaip dera gyventi. Tabake pramonė kuo puikiausiai supranta šias sąsajas. Juk ne šiaip sau ji jau išleido ir toliau leidžia milijardus dolerių potencialių pirkėjų psichologiniam portretui nustatyti. Tabako gamintojai daro viską, kad suvoktų moterų mąstyseną, jų pasaulėžiūrą ir psichologiją.

Pagrindiniai rūkymo spąstų veikimo principai yra nekintantys ir „Lengvas būdas" juos sėkmingai atskleidžia. Tačiau būdai, kuriais moterys patenka į šiuos spąstus, pasikeitė, todėl norinčioms išsivaduoti ir daugiau niekada nepakliūti, reikia juos žinoti. Prie šių spąstų sukūrimo prisidėjo tabako pramonė, pokyčiai visuomenėje ir, plačiąja prasme, pačios moterys. Šeštajame dešimtmetyje prasidėjusi socialinė revoliucija pagimdė melžiamą karvę tabako pramonei, kuri, pastaruoju metu daugiau prarasdama nei pritraukdama vartotojų vyrų, atrado naują pelningą rinką - jaunas suaugusias moteris. Ironiška ir tragiška tai, kad moterys, ką tik išsikovojusios laisvę vienoje sferoje, leidosi pavergiamos kitoje.

Apie tai papasakosiu šiek tiek vėliau. Tuomet viskas taps aišku. Tačiau vienas dalykas yra neabejotinas: kai tik jūs įžvelgsite rūkymo spąstų esmę, suprasite, kodėl noriu išgelbėti pasaulį nuo šio maro. Tikiuosi, kad ir jūs norėsite prie to prisidėti - mesdama rūkyti pati, o gal nupirkdama šią knygą moteriai, kuri jums rūpi. Atskleisdamas visą tiesą apie rūkymą, viliuosi jus įtikinti, kad nugalėti kliūtis, kylančias metant rūkyti, yra lengva. Kai tai suprasite, pati įsitikinsite, kad šis būdas iš tiesų yra lengvas.

TURINYS

Įvadas / 11

1 pirmiausia - damos / 13

2. Ar butelis puspilnis, ar pustuštis? / 22

3. Tai stebuklas ar magija? / 32

4. Kaip žinoti, kad sėkmingai metėte rūkyti? / 39

5. Mano metodas / 49

6. „Pražūtis" / 62

7. Kodėl „Lengvas būdas" padeda ne visiems rūkaliams? / 66

8. Smegenų plovimas / 76

9. Nikotino priklausomybė / 82

10. Mūsų imuninė sistema / 88

11. „Didžioji pabaisa" / 93

12. Kokie jūsų mėgstamiausi kvepalai? / 98

13. Alkis / 103

14. Laimingieji, rūkantys tik retkarčiais / 114

15. Norint mesti rūkyti, reikia valios pastangų / 132

16. Kokia lytis yra stipresnė? / 144

17. Rūkymas nėštumo metu / 151

18. Mitas, kad rūkymas padeda numesti svorio / 159

19. Kiek mitų mes jau išsklaidėme? / 178

20. Asociacijų laužymas / 199

21. „Spraga" / 206

22. Visi pakaitalai tik trukdo mesti rūkyti / 214

23. Paskutiniai nurodymai / 219

24. Kaip išlikti laiminga nerūkančiąja visą likusį gyvenimą.. / 232

Priedas A: Pagrindiniai nurodymai, kurių būtina laikytis skaitant šią knygą / 238

Priedas B: Nurodymai, kurie padės jums lengvai mesti rūkyti visiems laikams / 239

Alleno Carro klinikos / 242


  • Autorius: Allen Carr
  • Leidėjas: Lengvas būdas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955223436-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Allen Carr pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Allen Carr tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims (knyga su defektais)" perkama kartu