BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lengvos melodijos (natos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 2.28 SoldOut

Knygos "Lengvos melodijos (natos)" aprašymas

Šiame leidinyje yra populiariausių ir labiausiai pamėgtų klasikinių bei pop melodijų aranžuotės, specialiai pritaikytos klavišiniams YAMAHA, CASIO ir kt. sintezatoriams. Šiuos kūrinius atlikti lengva ir malonu. Leidinyje kūriniai išdėstyti sunkėjančia tvarka. Suteikiama galimybė juo naudotis įvairaus muzikinio pajėgumo atlikėjams – nuo pradedančiojo iki profesionalo.
Leidinys rekomenduojamas pradinio ugdymo pedagogikos specialybių studentams, moksleiviams bei pradinių klasių mokytojams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lengvos melodijos (natos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lengvos melodijos (natos)", Sud. Lida Kulikauskienė, Virginija Puronienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Lida Kulikauskienė, Virginija Puronienė su knyga "Lengvos melodijos (natos)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lengvos melodijos (natos)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Lida Kulikauskienė, Virginija Puronienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lengvos melodijos (natos)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lengvos melodijos (natos)" perkama kartu