0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-24 Marija

Puiki knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas" aprašymas

Kartais geriausias darymas yra nieko nedarymas!

Nuosekliai, jautriai, suprantamai, su humoro (ir net erotikos) žiupsniais bei ORIGINALIAI nagrinėjama plati pokyčių tema, kaip:
* galima gyventi lengvai,
* nesibaiminti nesėkmių ir nepritarimo,
* nesigūžti nuo minties, kad reikia ką nors keisti,
* nesijaudinti dėl pokyčių rezultatų.

Knygoje "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas" elegantiškai susipina senovės dvasinių mokytojų mintys, galingų filosofijos sistemų idėjos, šiuolaikinės psichologijos ir verslo dėsniai, žaismingos pamokomų istorijų metaforos ir talentingi autoriaus apibendrinimai.

Knyga "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas" papildyta praktikomis. Jos nėra būtinos, bet itin praverčia siekiant valdyti permainas, sutarti su savimi, plėsti sąmoningumą, mėgautis mums duota dovana – meile gyvenimui.
Energijos ir entuziazmo užkratas * lengvas stilius * paprastos tiesos * gilios įžvalgos

„Ar tai, kas dabar su tavimi vyksta, yra gyvenimas? Nesvarbu, kaip ir kada tu mirsi. Svarbu, kaip ir kada gyvensi. Atmink paprastą tiesą: nėra laimingo gyvenimo, yra tik laimingos dienos. Siek, kad jų būtų kuo daugiau. Atrasti savo vietą, vadinasi, atrasti begalybę savyje. Šypsokis.“

  • Autorius: Andrius Kaluginas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090127124

2020-12-24

Puiki knyga

2018-03-10

Puiki knyga, pakeitusi mano gyvenimą!

Parašykite atsiliepimą apie "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Andrius Kaluginas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Kaluginas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas" perkama kartu