Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 3.99 SoldOut

Knygos "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Didžiojoje Britanijoje gyvenančio vengrų kilmės žurnalisto Victor Sebestyen parašyta Vladimiro Iljičiaus Lenino biografija „Leninas. Intymus diktatoriaus portretas“ atskleidžia šalto, žiauraus ir tironiško diktatoriaus paveikslą, tačiau Leninas visuomet sakė, kad politika yra asmeniška, todėl knygoje daug nežinomų diktatoriaus asmeninio gyvenimo faktų ir naujų asmenybės spalvų.
Ši biografija padės ne tik susipažinti su Lenino asmenybe, bet ir atskleis ilgą laiką cenzūruotus bei Sovietų Sąjungos uždraustus faktus.

Knygoje „Leninas“ atskleidžiama ne tik politinė šios istorinės asmenybės pusė, bet ir Leninas kaip žmogus. Jis mėgo medžioti ir žvejoti, žaisti šachmatais, skaitė klasikinę anglų literatūrą. Lenino pažiūros tapo itin radikalios po brolio egzekucijos už pasikėsinimą į carą 1887 metais.

Autorius aprašo Lenino gyvenimo istoriją nuo ankstyvųjų metų tremtyje Europoje iki jo sugrįžimo į Sankt Peterburgą ir vadovavimo 1917 metų komunistų revoliucijai. V. Sebestyen sugebėjo atsekti ir artimiausius Lenino ryšius, kuriuos jis palaikė su mama, seserimi, žmona ir meiluže bei atskleisti šių moterų įtaką Lenino gyvenimui bei darbui.
Meilės trikampis, į kurį įsivėlė Leninas su savo žmona Nadežda Krupskaja ir savo ištekėjusia meiluže bei drauge Inessa Armand, atskleidžia kur kas sudėtingesnį jo charakterį nei galima įsivaizduoti analizuojant politinę jo veiklą ir stebint šaltą, bejausmį, bekompromisį bolševikų revoliucijos lyderį.

Kai po daugelio metų pagaliau tapo prieinami iki tol slėpti dokumentai, Victor Sebestyen, remdamasis jais, knygoje „Leninas“ atskleidžia dramatišką istoriją, kaip Leninas augino savo galią ir kaip vykdė revoliuciją. Žiaurios, tironiškos ir korumpuotos Rusijos produktas – toks buvo Leninas, kuris išžudė tūkstančius žmonių ir sukūrė sistemą, kuri prisidengdama aukštesnių idealų siekiu pateisino terorą.

Knygoje „Leninas“ V. Sebestyen sukūrė neįtikėtinai tikslų sudėtingo ir negailestingo žmogaus portretą. Autorius atskleidė naujas Rusijos revoliucijos, kuri tapo pagrindiniu modernios istorijos lūžio tašku, detales.

Victor Sebestyen
(Viktoras Šebeštjenas) – gimė Budapešte, tačiau su šeima dar būdamas vaikas išvyko gyventi į Didžiąją Britaniją. Dirbo žurnalistu didžiausiuose britų leidiniuose – The Times, The Daily Mail, The London Evening Standard. Taip pat dirbo ir JAV leidiniuose The New York Times ir Newsweek (pastarajame buvo redaktorius). Yra parašęs knygas apie Vengrijos revoliuciją, Sovietų Sąjungos griūtį. Naujausioje jo knygoje apie Leniną bandoma atskleisti tiesą ne tik apie politinę asmenybę, padariusią įtaką viso pasaulio istorijai, bet ir apie žmogų.

„Sebestyen pateikia aukščiausios rūšies trilerį, išsamiai pristatydamas cinišką ir žudikišką Sovietų Sąjungos įkūrėją.“
The New York Times Book Review

"Suprantama, sąžininga ir nuostabiai parašyta biografija... Kiekvienam, susidomėjusiam naujausiais tyrimais apie didžiausią pasaulio revoliuciją, V. Sebestyeno „Leninas“ bus puiki pradžia“.
Douglas Smith, The Wall Street Journal

„Leninas“ – geriausia biografija, kokią skaičiau per daugybę metų. Viktorui Sebestyenui užtenka vos penkių puslapių, kad padarytų sunkiausią literatūrinį triuką – priverstų pasijusti taip, lyg pažinotum žmogų, apie kurį jis rašo“.
Bob Blaisdell, The Christian Science Monitor


  • Autorius: Victor Sebestyen
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 575
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663703-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Victor Sebestyen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Victor Sebestyen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Leninas. Intymus diktatoriaus portretas (knyga su defektais)" perkama kartu