-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-20


2022-07-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė" aprašymas

„Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė“ istorinis Sofijos Viktorijos Tyzenhauzaitės de Šuazel-Gufjė romanas.

„Jūs sakote, kad didvyris pažadėjo sugrąžinti jums tėvynę. Deja! Bijau, kad tapote savo entuziazmo aukomis ir visi galite žūti nesulaukę, kol išsipildys jūsų viltys. Argi dėl laisvės susiradote sau šeimininką? Nors esu nemokyta ir paprasta, puikiai suprantu, jog jūsų padėtis buvo tokia, kad neturėjote galimybės rinktis, ir vienintelė jūsų viltis buvo sekti tą šviesulį, sakyčiau, liepsną, kurios spindesys apakino Europą, bet neapsaugojo nuo jūsų šalies padalijimo. Savo garbingais žygiais jūs įgijote šventą teisę į globėjo pagarbą ir dėkingumą [...]“.

„Netrukus mūsų namai prisipildė abiejų kariaujančių pusių ligonių, sužeistų ir mirštančių karių. Mes ne¬pajėgėme jų visų tinkamai prižiūrėti. Vienas liūdnas netikėtas įvykis pažadino ankstesnį skausmą, laiko nuramintą, ir atvėrė širdies žaizdas. Vieną dieną, kai atvykau į ligoninę padėti seserims, tarp tįsančių ligos patale nelaimingųjų pamačiau ką tik atgabentą ligonį. Jis buvo pasigavęs drugį, kurį, kaip buvo tikima, mes sugebėjome gydyti. Atsargiai priėjau prie to vyro. Nors jo veido bruožai buvo kančios iškreipti, bet man pasirodė pažįstami. Išgirdau jį dejuojant, kažką nesuprantamai murmant. Atpažinau jo balsą... O Dangau, tai ponas de Liunji, mirštantis savo dukters, kurios nepripažino ir kurią apleido, rankose..?“


  • Pavadinimas originalo kalba: La Polonois ą St. Domingue, ou La jeune Creole
  • Autorius: Sofija Tyzenhauzaitė
  • Leidėjas: Regionų kultūrinių iniciatyvų centras
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 105
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955818274
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-20

Parašykite atsiliepimą apie "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė", Sofija Tyzenhauzaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sofija Tyzenhauzaitė su knyga "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sofija Tyzenhauzaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lenkas Santo Dominge, arba Jaunoji kreolė" perkama kartu