0

Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.)

2.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-09-04 Aurelijus

Kan nekencia lenku, tai perskaite sia knygele dar labiau ju nekes

Informacija

Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.)

  • Leidėjas: Mokslotyros institutas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9789986795674

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.)" aprašymas
Apie Lietuvos ir Lenkijos valstybių santykius paskelbta daug mokslo ir populiarių darbų.
Daugeliui lenkų istorijos tyrėjų, žvelgiančių į tuos laikus, kai Lietuva susijungė su Lenkija, pro savo tautos ir valstybės prizmę, - tai klestėjimo ir didybės laikai, tačiau lietuviams – jų valstybės ir pačios lietuvių tautos žlugimo metai. Lietuvių beveik nenagrinėta, ar Lietuvai tokia sąjunga su Lenkija iš viso buvo būtina.
Kas lėmė Lietuvos ir Lenkijos sąjungą ir ką iš tos sąjungos laimėjo lietuvių tauta ir jos sukurta valstybė, kiek buvo ir yra pagrįstos lenkų šovinistų pretenzijos į Rytų Lietuvos žemes? Į šiuos ir daugelį panašių klausimų atsako istorikas dr. Algimantas Liekis.
Knyga parengta remiantis archyviniais ir literatūriniais šaltiniais, praturtins ne tik pažinimą, bet ir padės mokslininkams, politikams, mokytojams ir visiems kitiems, kurie domisi lietuvių ir lenkų santykiais, padės ir pačiai lenkų “tautinei mažumai” suvokti, kas ji buvo ir yra lietuvių žemėse, Lietuvos valstybėje.
2016-09-04

Kan nekencia lenku, tai perskaite sia knygele dar labiau ju nekes

Parašykite atsiliepimą apie "Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.), kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Liekis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Liekis su knyga Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Liekis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lenkų skriaudų lietuviams istorijos apžvalga. Juodieji Lietuvos istorijos puslapiai (iki 1939 m.)" perkama kartu