⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų

4.8
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 35,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-06 Silvestras

Šiandien vis dar tikiu, kad šio genijaus darbai ir užrašai gali įkvėpti žmones. Universalus vyras Leonardo da Vinci!


2023-03-31 35.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" aprašymas

Leonardas da Vinčis, daugelio laikomas iškiliausiu visų laikų menininku ir net amžininkų aukštintas kaip daugybe talentų pasižymintis genijus, paliko tik saujelę baigtų paveikslų, gausybę piešinių ir įvairių mokslo sričių užrašų.

Kas gi buvo Leonardas da Vinčis? Geriausiai jis žinomas kaip tapytojas ir skulptorius. Jo architektūros ir inžinerijos sričių darbai papildo įžvalgius anatomijos ir gamtos pastebėjimus. Kūrėjo palikimui amžininkai sunkiai prilygo.

Leonardas buvo eruditas, jo interesų laukas aprėpė daugybę sričių, leidusių dirbti su įvairiausiais projektais: nuo mokslo tikslais atliekamų anatominių skrodimų iki kanalų inžinerijos, nuo miestų fortifikavimo iki portretų tapybos. Galbūt jo uoslė inžinerijai ir architektūros projektams kalta dėl to, kad per gyvenimą jis nutapė tik 28 paveikslus. Iš jų iki mūsų dienų išliko 22, apie kitus žinome iš originalų kopijų arba paties Leonardo užrašų.

Palankiai kilmingųjų vertinamas Leonardas da Vinčis didžiąją gyvenimo dalį praleido karališkuosiuose dvaruose. Žvelgiant į jo meno kūrinius, reputaciją pelnė dėl vaizduojamo grožio ir stulbinančio gebėjimo perteikti tikrovę – nuo skvarbaus Čečilijos Galerani žvilgsnio „Damoje su šermuonėliu“ iki paslapčių gaubiamos „Monos Lizos“ šypsenos. Stovėdamas priešais Leonardo da Vinčio paveikslą gali pasijusti lyg atsidūręs toje akimirkoje, kai menininkas tapė. Iš to, ką žinome apie Leonardą, nesunku suprasti, kiek ilgai jis dirbo prie kiekvieno paveikslo ir kiek laiko skyrė objektų – nuo kanalų iki tiltų ar karo mašinų – projektams. Jo meno kūriniai, projektai ir raštai turėtų būti laikomi vientisu veikalu.

Šią išsamią Rosalind Ormiston knygą „Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų“ privalu perskaityti visiems, norintiems daugiau sužinoti apie Leonardą da Vinčį – tą kerinčią asmenybę – ir apžvelgti išskirtiniausius jo darbus viename dailiai ir gausiai iliustruotame rinkinyje.

Serijoje apie garsius menininkus taip pat skaitykite „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“.


  • Autorius: Rosalind Ormiston
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268963
  • Vertėjas: Mantas Tamulevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-03-06

Šiandien vis dar tikiu, kad šio genijaus darbai ir užrašai gali įkvėpti žmones. Universalus vyras Leonardo da Vinci!

2023-02-14

Prašmatnus dovanų leidimas su išsamiu da Vinčio gyvenimo ir kūrybos aprašymu.

2023-02-10

Gana trumpa viso menininko gyvenimo ir kūrybos santrauka
Naudingas ir lengvas skaitymas pradedantiesiems Leonardo

2023-02-09

Įspūdinga įžvalga apie vieno novatoriškiausių kada nors gimusių vyrų gyvenimą ir darbus. Tiesiog nustebino jo, kaip menininko ir architekto, darbais.

Parašykite atsiliepimą apie "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Rosalind Ormiston pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rosalind Ormiston tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" perkama kartu