⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)

Sudarė: Eglė Jokužytė
  • Nemokamas knygos pristatymas
49,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 49.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)" aprašymas

"Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" - gražiausia Lietuvos 2015 metų knyga, pelniusi tarptautinį įvertinimą.

„Sparnuotosios raidės“ – tai unikalus pasakų rinkinys, perskaitomas keliais pojūčiais: rega, lytėjimu ir klausa. Tekstas pateiktas ne tik įprastu, bet ir akliesiems skirtu Brailio raštu, o nuostabios Vilmo Narečionio regimosios iliustracijos papildytos iškiliosiomis, kad būtų suprantamos lytint. Tai pirmoji knyga Lietuvoje regintiems ir neregiams vaikams, kurios iliustracijos prieš leidžiant knygą pirmiausia patikrintos neregių.

Knygą įgarsino laidų ir renginių vedėjas Andrius Rožickas, sporto žinių vedėja ir žurnalistė Vlada Musvydaitė bei du neregiai Silvija Petkevičiūtė ir Karolis Kaminskas.

Knyga įtraukta į tarptautinį katalogą "The White Ravens, 2016", kurį sudaro Tarptautinė jaunimo biblioteka (Internationale Jugendbibliothek, International Youth Library) atsižvelgusį į knygų vaikams ir jaunimui išskirtinumą, inovatyvius meninius ir literatūrinius sprendimus. Katalogą sudaro 200 knygų 42 kalbomis iš 60 šalių.

Knygą įtraukta į tarptautinį katalogą "Identity and Diversity Picture Book Collections" (IDPBC), kurį sudaro 24 iliustruotos knygos, padedančios vaikams išsamiai ir aktyviai tyrinėti bei aptarti tapatybę, įtrauktį ir įvairovę. Knygos pristatomos mokytojams ir mokiniams Europoje ir visam epasaulyje.

Kuo tai svarbu Jūsų vaikui? Regintieji vaikai, liesdami paveikslėlius užmerktomis akimis, gali atpažinti pasakų herojus. Šis žaidimas lavina įvairius pojūčius, ugdo socialines vertybes bei keičia požiūrį į neįgaliuosius. Regos negalią turintiems vaikams – tai galimybė skaityti tas pačias knygas kaip ir regintieji.

Įsigydami šią knygą, prisidėsite prie socialinės atskirties Lietuvoje mažinimo ir naujų knygų reginčiųjų ir Brailio raštu leidybos.

  • Autorius: Eglė Jokužytė
  • Iliustratorius: Vilmas Narečionis
  • Leidėjas: Verslas ar menas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099564210

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)", kurį pristato Eglė Jokužytė. Siūlome ne tik išsamų "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eglė Jokužytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" (reginčiųjų ir Brailio raštu)" perkama kartu