0

Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės"

Sudarė:

Eglė Jokužytė

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės"

  • Leidėjas: Verslas ar menas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 22x22, minkšti viiršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9786099564241

2020-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės"" aprašymas

Knygelėje „Sparnuotosios raidės“ sudėtos daugiau nei prieš 500 metų žymiojo Italijos Renesanso veikėjo Leonardo da Vinci sukurtos keturios pasakos, kurių pagrindiniai veikėjai yra paukščiai.

Šią knygelę gali skaityti tik regintieji vaikai. Tačiau pirmoji jos versija išleista ir reginčiųjų, ir Brailio raštu, o iliustracijos papildytos iškiliosiomis, kad lytėdami jas galėtų suprasti ir neregiai. Kultūros ministerijos, Lietuvos dailininkų sąjungos ir Vilniaus dailės akademijos rengiamame Knygos meno konkurse knyga „Sparnuotosios raidės“ pripažinta gražiausia 2015 metais Lietuvoje išleista knyga, o ją iliustravęs dailininkas Vilmas Narečionis pelnė pagrindinę Metų premiją.

Leidykla "Verslas ar menas" siekia, kad neregiai ir silpnaregiai vaikai galėtų skaityti tas pačias knygas kaip ir regintieji. Įsigydami šią knygelę paremsite knygų, skirtų regintiems ir neregintiems vaikams, leidybą.

Parašykite atsiliepimą apie "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės", kurį parašė Eglė Jokužytė. Siūlome ne tik išsamų Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eglė Jokužytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Leonardo da Vinci "Sparnuotosios raidės"" perkama kartu