⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 7.29 SoldOut

Knygos "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache" aprašymas

Ši mokomoji skaitinių ir pratybų knyga yra skirta VGTU Statybos bei Aplinkos inžinerijos fakultetų studentams. Knyga supažindina studentus su inžinieriaus profesija, jos istorija, inžinierių uždaviniais, veiklos sritimis, perspektyvomis; pristato VGTU, jo struktūrą bei studijų sistemą, supažindina su statybinėmis medžiagomis, įdomesniais statiniais bei jų atsiradimo istorija; pagrindinėmis aplinkosaugos problemomis, atsinaujinančios energijos šaltiniais bei jų panaudojimo galimybėmis, ateities perspektyvomis statybos ir aplinkosaugos srityse. Vienas knygos skyrius skirtas priešgaisrinę bei darbo saugą studijuojantiems studentams.

Skaitant tekstus ir atliekant su jais susijusias užduotis mokomasi dalykinės kalbos bei specialios terminologijos, įtvirtinamas naujas žodynas bei kalbinės struktūros. Knyga gali būti naudojama tiek kaip pagrindinė mokomoji medžiaga, papildant ją gramatinėmis užduotimis, tiek namų skaitymui, tiek ir nuotolinių studijų studentams, besimokantiems savarankiškai. Knygos pabaigoje pateikiamas žodynėlis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache", Irena Miculevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Miculevičienė su knyga "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Miculevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lesebuch Fur Bauingenieure. Ein Lese- und Ubungsbuch fur Deutsch als Fremdsprache" perkama kartu