0

Lėtasis fokstrotas

9,42 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Lėtasis fokstrotas

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • ISBN ar kodas: 9789955185192

2020-09-30 9.42 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lėtasis fokstrotas" aprašymas

Knyga skirta studentams, šokių mokytojams ir šokėjams, kuriems svarbu ne tik lavinti praktinius įgūdžius, bet ir gerai suprasti šokio teoriją.
Knygoje pateiktos pagrindinės standartinės lėtojo fokstroto figūros ir visi galimi figūrų sujungimai. Apibūdinta stovėsena, laikysena, žingsnių atlikimo technika, taip pat detaliai aprašyta kiekviena figūra ir paaiškinti vartojami terminai.
Tarptautinė sportinių šokių federacija kas keleri metai į konkursų programą įtraukia naujų figūrų, tikslina jų atlikimo techniką, todėl kilo būtinybė išleisti papildytą ir pataisytą mokomąjį leidinį.

Parašykite atsiliepimą apie "Lėtasis fokstrotas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kūno kultūra. Choreografija

Romualdas Idzelevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lėtasis fokstrotas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lėtasis fokstrotas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lėtasis fokstrotas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lėtasis fokstrotas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Idzelevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lėtasis fokstrotas" perkama kartu