0

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,99 €
Knygyne: 22,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (20%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786098215113

2020-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Sergamumas ir mirtingumas nuo LOPL kasmet didėja. Europos šalyse sergamumas LOPL yra nuo 5 % iki 10 %. Naujausi Pasaulio sveikatos organizacijos duomenys nurodo, kad LOPL yra trečia dažniausia mirties priežastis pasaulyje. Didėjantis LOPL sergamumas yra susijęs su vis dar itin paplitusiu tabako rūkymu bei senstančia populiacija. Taip pat nustatyta, kad LOPL paūmėjimas išlieka viena iš dažniausių hospitalizavusios priežasčių o tai lemia milžiniškas su šia liga susijusias medicinines, socialines ir kitas išlaidas.

Pastaraisiais metais atsirado naujų LOPL gydyti skiriamų vaistų derinių, ilgalaikė deguonies terapija tapo prieinama LOPL sergantiems ligoniams, kuriems yra lėtinis kvėpavimo nepakankamumas, taip pat dideliu proveržiu LOPL gydyme tapo neinvazinės plaučių ventiliacijos skyrimas hiperkapninio kvėpavimo nepakankamumo gydymui.

Tačiau nepaisant to. LOPL vis dar dažnai išlieka nediagnozuotas, o visuomenės žinios apie šią liga nepakankamos. Tik laiku diagnozavus LOPL, paskyrus tinkamą gydymą ir mokant pacientą galima tikėtis geriausių rezultatų.

Su LOPL susiduria ne tik pulmonologai. bet ir kitų specialybių gydytojai, ypač šeimos. Šiame leidinyje "Lėtinė obstrukcinė plaučių liga" pateikiama svarbiausi su LOPL susijusi informacija, kuri bus naudinga gydytojui praktikui.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu