0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 10.76 SoldOut

Knygos "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos" aprašymas

Mokomojoje knygoje rašoma apie lėtines chirurgines pilvinės aortos ir kojų arterijų ligas. Knyga skiriama medicinos fakulteto studentams, chirurgijos profilio rezidentams.Parašykite atsiliepimą apie "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kardiologijos knygos

Aleksandras Antuševas, Donatas Inčiūra pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Antuševas, Donatas Inčiūra tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lėtinės chirurginės pilvinės aortos ir kojų arterijų ligos" perkama kartu