0

Lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diagnostika ir gydymas

Internetu: 9,29 €
Knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 1.60 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diagnostika ir gydymas

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786098215120

2020-06-30 9.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ketvirtasis papildytas leidimas.

Pastaraisiais metais pagerėjo lėtinės obstrukcinės plaučių ligos (LOPL) žinomumas, visuomenė gerai informuota apie ją sukeliančias priežastis. Atsirado naujų LOPL gydyti skiriamų vaistų, ilgalaikė deguonies terapija tapo prieinama LOPL sergantiems ligoniams, kuriems yra lėtinis kvėpavimo nepakankamumas. Vis dėlto, Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, tai yra ketvirta dažniausia mirties priežastis, o artimiausiais metais taps trečia dažniausia mirties priežastimi.

LOPL – viena dažniausių ligų, su kuria tenka susidurti įvairių specialybių gydytojams. Su šia liga susiduria ne tik specialistai – gydytojai pulmonologai, tačiau taip pat šeimos, vidaus ligų gydytojai, radiologai. Dėl didelio šios ligos paplitimo, panašių rizikos bei kitų veiksnių, LOPL sergančius ligonius dėl gretutinių ligų tenka konsultuoti ir gydyti kardiologams, neurologams, endokrinologams, anesteziologams reanimatologams, įvairių sričių chirurgams ir kitiems gydytojams. LOPL dažniausiai pablogina gretutinių ligų bei operacijų eigą.

Dėl savo paplitimo, ypatumų bei lėtinės eigos, LOPL lemia milžiniškas su ja susijusias medicinines, socialines ir kitas išlaidas. Savalaikė diagnostika, gydymas vaistais, speciali pulmoninė reabilitacija, tinkama paliatyvioji bei gyvenimo pabaigos pagalba yra svarbiausios priemonės galinčios ne tik pagerinti LOPL sergančių ligonių būklę, bet ir sumažinti šios ligos sąlygojamą ekonominę naštą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu