0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.79 SoldOut
Knygos "Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas" aprašymas
Šioje mokomojoje knygoje "Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas" aprašoma lėtinio neinfekcinio ir nealerginio rinito etiologija, patologinė fiziologija, klasifikacija, aptariami diagnostikos ypatumai bei gydymo metodų įvairovė.

Mokomoji knyga "Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas" skiriama studentams, gydytojams rezidentams ir visų specialybių podiplominių studijų gydytojams.


Parašykite atsiliepimą apie "Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas, kurią skaitytojams dovanoja Justinas Ivaška. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Justinas Ivaška su knyga Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Justinas Ivaška. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lėtinis neinfekcinis ir nealerginis rinitas" perkama kartu