0

Levandų kambarys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Levandų kambarys

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786090115923

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Levandų kambarys" - gerai žinomų, bet primirštų tiesų apie gyvenimą kupina knyga su levandų, tango, meilės ir vyno prieskoniu...

Paryžietis knygų pardavėjas Žanas Perdiu puikiai žino, kokia knyga kokį sielos skausmą padės numaldyti, todėl didelėje baržoje įkurtame jo knygyne, vadinamame literatūrine vaistine, niekada nestinga lankytojų. Ir tik vieninteliam žmogui jis negali padėti – sau pačiam.
Nors praėjo ne vieni metai, jis vis dar ilgisi dailios provansietės Manon, kuri kadaise netikėtai dingo, palikusi tik laišką. Žanas taip ir neišdrįso jo perskaityti. Tačiau viena vasara atneša netikėtų permainų, ir Žanas, atrišęs savo laivą nuo kranto, leidžiasi ieškoti kadaise prarastos mylimosios.
Iš mažos jaukios Montanjaro gatvelės Paryžiuje jo laivas pajuda į levandomis dvelkiantį Provansą...

Jaukios Paryžiaus gatvelės ir nuostabūs saulės nutvieksto Provanso vaizdai, spalvingi Žano knygyno lankytojai ir pakeleiviai, įkvepiantys pokalbiai apie gyvenimą bei likimo padovanota galimybė susitaikyti su praeitimi ir vėl pradėti gyventi. "Levandų kambarys" - tai knyga, kuri primins, kaip svarbu branginti ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.
Knygoje gausu receptų ne tik sielai – skaitytojas ras ir keletą puikių provansietiškų patiekalų receptų.

Nina George (g. 1973) nuo 1992-ųjų dirba nepriklausoma žurnaliste ir rašo knygas. 2005–2010 m. ji turėjo savo skiltį Hamburgo dienraštyje „Hamburger Abendblatt“. Už romaną „Mėnulio moteris“ 2011 m. apdovanota DeLiA premija už geriausią meilės romaną, o už trumpą detektyvinį romaną „Jos gyvenimo žaidimas“ 2012 m. – Glauserio premija. Nina George su vyru rašytoju Jensu J. Krameriu gyvena Hamburge.

Iš vokiečių k. vertė Loreta Kavolė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu