⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Liaudies pasakos prasmė

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liaudies pasakos prasmė" aprašymas

Pasakos – tai mus pasiekęs visos žmonijos vaikystės atšvaitas. Pasakų naivokas turinys ir patraukli forma slepia ilgaamžę žmonių išmintį. Atskleisdama protėvių pastebėtus gyvenimo dėsningumus ir jų vaizdingai iliustruojamas žmogaus elgesio taisykles, autorė nori parodyti ilgą ir sunkų žmonijos atradimų kelią, padėti skaitytojams suvokti, kad daugelis mums dabar savaime suprantamų dalykų kadaise buvo didelės naujovės, gimusios kančiose ir ieškojimuose, o per pasakas pasklidusios ir prigijusios žmonių veikloje.
Leidinyje aptariamos archajiškiausios ir meniškiausios pasakos – stebuklinės. Taip išsamiai ir rimtai kaip stebuklinės pasakos žmogaus ir jo siekimų neapibūdina jokio kito pasakų žanro kūriniai.
Knygutę pakartotinai išleisti paskatino nuoširdus skaitytojų, ypač mokytojų, domėjimasis ir supratimas. Skiriama plačiajam skaitytojų būriui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies pasakos prasmė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Liaudies pasakos prasmė", Bronislava Kerbelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronislava Kerbelytė su knyga "Liaudies pasakos prasmė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Liaudies pasakos prasmė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislava Kerbelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Liaudies pasakos prasmė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Liaudies pasakos prasmė" perkama kartu