0

Liberalizmas kaip pilietinė religija

  • Nuolaida knygai -25%
Internetu: 8,49 €
Knygyne: 11,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Liberalizmas kaip pilietinė religija

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786094662577

2020-05-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši knyga "Liberalizmas kaip pilietinė religija" skirta ir palaikantiesiems, ir atmetantiesiems įtakingą liberalizmo politinį tikėjimą.

Liberalizmas nėra vien politinė filosofija ar ideologija. Tai tam tikrą mokymą išpažįstančių žmonių tikėjimas. Kai susiduriame su liberalizmo doktrina, susiduriame su religiją be Dievo išpažįstančiais žmonėmis, nes tam, kad patikėtume liberalizmu, reikia daugiau nei vien filosofinės ir politinės vaizduotės. Reaguodami į krikščionybę, liberalai pastaruosius du amžius nevykusiai bandė sukurti jos pakaitalą.

Alvydas Jokubaitis – vienas įdomiausių liberalizmo kritikų Lietuvoje. Jis teigia, jog liberalizmas yra dabartinės Lietuvos gyvenimo aprašymas, ir kritikuoja ne atskirus liberalizmo aspektus, o visą doktriną. Kiti autoriai, sukritikavę vieną liberalizmo aspektą, būtinai pasiūlo kelis kitus pozityvius aspektus. To Jokubaičio knygoje nerasime. Po jo kritikos negalima sakyti, kad liberalizmas yra pagrįstas ir patikimas. Laisvę mylintis žmogus neturi būti liberalas. Priešingai, laisvę mylintis žmogus turi būti liberalizmo kritikas. Teigdamas, kad pagrindinis liberalizmo doktrinos įsitvirtinimą lemiantis veiksnys buvo ir yra tikėjimas, autorius siūlo pradėti galvoti apie naują politinio gyvenimo sekuliarizaciją.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu