0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liberalizmas kaip pilietinė religija

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 11,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liberalizmas kaip pilietinė religija" aprašymas

Ši knyga "Liberalizmas kaip pilietinė religija" skirta ir palaikantiesiems, ir atmetantiesiems įtakingą liberalizmo politinį tikėjimą.

Liberalizmas nėra vien politinė filosofija ar ideologija. Tai tam tikrą mokymą išpažįstančių žmonių tikėjimas. Kai susiduriame su liberalizmo doktrina, susiduriame su religiją be Dievo išpažįstančiais žmonėmis, nes tam, kad patikėtume liberalizmu, reikia daugiau nei vien filosofinės ir politinės vaizduotės. Reaguodami į krikščionybę, liberalai pastaruosius du amžius nevykusiai bandė sukurti jos pakaitalą.

Alvydas Jokubaitis – vienas įdomiausių liberalizmo kritikų Lietuvoje. Jis teigia, jog liberalizmas yra dabartinės Lietuvos gyvenimo aprašymas, ir kritikuoja ne atskirus liberalizmo aspektus, o visą doktriną. Kiti autoriai, sukritikavę vieną liberalizmo aspektą, būtinai pasiūlo kelis kitus pozityvius aspektus. To Jokubaičio knygoje nerasime. Po jo kritikos negalima sakyti, kad liberalizmas yra pagrįstas ir patikimas. Laisvę mylintis žmogus neturi būti liberalas. Priešingai, laisvę mylintis žmogus turi būti liberalizmo kritikas. Teigdamas, kad pagrindinis liberalizmo doktrinos įsitvirtinimą lemiantis veiksnys buvo ir yra tikėjimas, autorius siūlo pradėti galvoti apie naują politinio gyvenimo sekuliarizaciją.


  • Autorius: Alvydas Jokubaitis
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662577

Parašykite atsiliepimą apie "Liberalizmas kaip pilietinė religija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politikos knygos

Alvydas Jokubaitis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Liberalizmas kaip pilietinė religija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Liberalizmas kaip pilietinė religija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Liberalizmas kaip pilietinė religija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Liberalizmas kaip pilietinė religija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alvydas Jokubaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Liberalizmas kaip pilietinė religija" perkama kartu