⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau

5.0
(40 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-26 Viltė

Labai gera, rekomenduoju nusipirkti!


2022-08-31 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau" aprašymas

Mitybos specialistės Vaidos Kurpienės knyga „Liekna visam gyvenimui“ padės visiems, kurie pavargo kankinti savo organizmą dietomis, o paskui, nepaisant pastangų, vėl jausti, kaip grįžta antsvoris. Tai detalus ir paprastas vadovas imtis pokyčių ir keisti įpročius jau dabar.


Knygoje „Liekna visam gyvenimui“ autorė sudėjo savo patirtį iš vedamų mitybos kursų, asmeninių konsultacijų ir ilgametės patirties su daugybe žmonių, siekiančių pakeisti savo valgymo įpročius. Ji viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo kalbėti apie tai, jog norint sulieknėti reikia pradėti sočiai valgyti, todėl ir šioje knygoje nerasite jokių drastiškų badavimo pasiūlymų.


V. Kurpienė žingsnis po žingsnio pasakoja apie tai, ką reikės pakeisti, norint pasiekti svorį ir išvaizdą, kuri jus tenkintų ir leistų jaustis sveikiems ir energingiems. Sekdami autorės patarimais galėsite pagaliau išmokti valdyti savo valgymo įpročius. Sužinosite, kaip teisingai maitintis, kad nekenktumėte savo kūnui.


Autorė teigia, kad knygos „Liekna visam gyvenimui“ tikslas – įkvėpti pokyčiams jau dabar, o ne nuo pirmadienio, ne nuo kito mėnesio ar naujųjų metų. Šią knygą gali skaityti ir jau išmanantys teisingos mitybos pagrindus, ir tie, kurie nieko apie juos nežino, tačiau nori keisti valgymo įpročius ir jaustis geriau. Jums neteks stebėti, kaip vėl grįžta sunkiai numestas svoris. Jums daugiau nebereiks kankinti organizmo dietomis ar badavimu. Tai bus pokyčiai, kurie liks visam laikui.


Vaida Kurpienė pati yra patyrusi, ką reiškia numesti svorį, o po to vėl ir vėl jo priaugti, todėl jos patarimai paremti ir asmenine patirtimi.


Vaida Kurpienė (g. 1978 m.) – sveikos mitybos specialistė. Baigė intensyvius šešių savaičių kursus Kalifornijos, Stanfordo, Floridos, Duke universitetuose, trijų mėnesių programą „Diet and Nutrition Advanced“ Stonebridge Associated Colledges, dietetikos specialybės studijas Vilniaus kolegijoje, turi neurolingvistinio programavimo praktikos licenciją, lankė psichologijos kursus Džordžijos technologijos universitete, baigė trijų mėnesių trukmės programą Wesleyan Universitete.

Nuo 2010 metų veda kursus grupėms, konsultuoja asmeniškai, rengia mitybos planus, rašo straipsnius ir pasakoja apie sveiką mitybą televizijoje ir radijuje.

Drauge su komanda sudarinėja ir sezoninius mitybos planus. Tai savotiškos asmeninės receptų knygos su lengvai įgyvendinamais patarimais ir greitai paruošimų patiekalų receptais kiekvienam sezonui.


V. Kurpienė yra knygos „Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms“ bendraautorė, o visą savo patirtį ir naudingus patarimus sudėjo į naujausią knygą „Liekna visam gyvenimui“.


  • Autorius: Vaida Kurpienė
  • Leidėjas: Valgau sveikai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099605401

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-26

Labai gera, rekomenduoju nusipirkti!

2021-09-22

Ši knyga man labiausiai išsiskyrė tuo, kad joje remiamasi realiomis patirtimis su žmonėmis, o ne iš oro prirašytą standartiniai būdai, kaip lieknėt, kurie pagal idėją turėtų tikti visiems..

2021-09-16

Labiausiai šioje knygoje patiko tai, kad duodami patarimai yra pagrindžiami ir paaiškinami, o ne tiesiog paliepiamų pavidalu. Rekomenduoju

2021-09-13

Man asmeniškai pasiteisino ne visi patarimai, kuriuos radau šioje knygoje, bet negaliu meluoti, kad neatradau tų kurie pasiteisino 110 proc. Tiesiog turbūt kiekvienam reikia atrasti, kurie iš jų labiausiai veikia kiekvienam individualiai :)

2021-08-26

Knygoje radau puikių patarimų davusių realią naudą, ačiū autorei. Rekomenduoju

2021-07-19

Puikūs patarimai, man asmeniškai tikrai padėjo, didelis ačiū autorei

2021-06-29

Tikrai smagu jog yra gerų patarimų, pavyzdžiui kaip valgyt, kad nereikėtų visko vengti. O valgyt tai kas skanu. Protinga knyga apie maistą ir sveikatą.

2021-06-28

vien jau knygos apivadalinimas sukelia norą nuspirkti ją. O kas iš moterų nenoti būt lieknos ir gražios ? puikiai sužaidė mano jausmais. Perku ! :)

2021-06-21

Labai patiko. Tikrai verta paskatinti net jei dietos ir nereikia.

2021-06-16

Vaida man yra tikras energijos, geros nuotaikos, geležinės valios pavyzdys, patinka jos novatoriškas požiūris į sveiką gyvenimo būdą ir mitybą.

2021-06-16

Išbandžiau eilę dietų, rezultatas nors ir buvo, bet labai trumpalaikis, be to nuolat reikėdavo kęsti alkį. Šios knygos patarimai nustebino, labai gerai parinkti produktai, kurie yra sotūs, maistingi ir tikrai skanūs, kol kas esu išties patenkinta šios knygos patarimais.

2021-06-15

Knyga - yra, maisto planas - yra, abejonės dėl tikslo - yra, noras ir smalsumas - irgi. Kol kas pradžia nebloga.

2021-06-09

NUSIPIRKAU!!! dabar jau kūdinsiuios ir į šokius. :)

2021-06-03

Puiki knyga buvau pasiėmusi iš bibliotekos bet dabar noriu nusipirkti kad turėčiau visą laiką nes yra tokių perliukų!

2021-06-01

Įkvepianti knyga, padeda nuosekliai siekti rezultato.

2021-05-26

Nežinau ar visam gyvenimui, bet knygos dėka - 8kg per mėnesį be jokio vargo ir alkio. Net pačiai sunku patikėti.

2021-05-25

Niekad nemaniau, kad knyga gali priversti pakeisti įpročius, bet čia viskas taip įtaigiai ir paprastai aprašyta, kad negali nesutikti, ir visai nenuskriausdamas savęs. Žinoma, pirmosios savaitės sunkiausios, bet ilgainiui, maistingi produktai visiškai sumažina amžino alkio jausmą, dingsta cukraus poreikis. Nesitikėjau, bet panašu, kad prie rėžimo įpratau.

2021-05-25

Kai tik ateina vasara, stačia galva neriu sveikesnių receptų paieškas. Ir energijos daugiau suteikia, o ir figūrai naudinga. Čia tikrai atradau ne vieną gerą receptą.

2021-05-24

Vaida nuostabi ir pozityvi asmenybė, teko dalyvauti seminare. Labai patiko nuoširdumas ir paprastumas. Ji neperša minties keisti savo įpročius kardinaliai, bet tarsi nukreipia teisingiausiu keliu ir tas noras atsiranda natūraliai. Ši knyga padeda man savo gyvenimą keisti iš esmės.

2021-05-19

Visada galvojau, jog tokios knygos tik miesto poniutėms. Bet mama vis užsimindavo, jog jaučiasi negraži, kad reikėtų sveikiau maitintis , bet kas gi čia kaime gali pasikeist. Koks džiaugsmas matant jog ši knyga atnešė jai pokytį gyvenime. Nieks nesako kad būsit manikenės, bet jei norit jaustis geriau, bet pabrėžiu NORIT, tai šis gidas tikria naudingas.

2021-05-13

Įkvepianti. Patarimai suprantami ir įgyvendinami. Telieka nuosekliai siekti rezultato.

2021-05-10

Patarimai suprantami ir įgyvendinami. Taip pat drąsiai rekomenduoju tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą! Tai knyga man!

2021-05-07

Labai motyvuojanti ir pozityvi knyga.

2021-05-06

Šiuo metu tai mano lieknėjimo biblija, skaitydama tuos pačius patarimus po keletą kartų vis atrandu kažką naujo.

2021-05-06

Ši knyga puiki investicija į save, investuokite į jos pirkimą vietos poros gardžių desertų, nauda neabejotina :)

2021-05-05

Išbandžiau ne vieną knygą lieknėjimui, tačiau ši man kol kas įstrigo labiausiai dėka savo paprastumo ir pagrįstumo, efektyvių patarimų.

2021-05-04

Gera pradžia siekiant permainų gyvenime, o jos gali prasidėti ir nuo mitybos.

2021-05-03

Vaida mano mėgstamiausia mitybos specialistė. Visad paprastai ir aiškiai pateikia esminius mitybos principus, turi daugybę veiksmingų patarimų.

2021-04-30


Gavau dovanų, laikausi mitybos plano kelias savaites. Kai apninka silpnumas apleisti režimą vis paimu paskaityti :) Labai motyvuojanti knyga, neteisianti kaip įprastos tokio tipo knygos.

2021-04-28

Paprastai ir aiškiai: susitvarkyti mintis ir mažiau valgyti. Ir kaskart pakartoti. Įtikina. :)

2021-04-26

Knyga gerai savijautai. Daug patarimų, kaip motyvuoti save lieknėti, sveikiau maitintis. Viskas palaipsniui, neskubant, siekiant maksimalaus ir ilgai išliekančio rezultato.

2021-04-23

Norint pakeisti gyvenimą iš esmės, svarbiausia atsakyti sau kam tau to reikia ir ar pasiryžęs keisti įsisenėjusius įpročius. Knygoje viskas, ko reikia tam padaryti.

2021-04-22

Puiki knyga. Motyvuojančių patarimų ir gerų receptų rinkinys.

2021-04-22

Patiko. Aiškiai pagrįsti patarimai, viskas palaipsniui. Tokiu būdu išties įmanoma kardinaliai pakeisti mitybą ir gyvenimo būdą, kuris nevargins, o leis pasiekti užsibrėžtų rezultatų.

2021-04-21

Įkvepiantis sveikos gyvensenos ir mitybos vadovėlis.

2021-04-16


Labai teisingas knygos tonas,pagrįstai ir motyvuotai paaiškinantis, kodėl taip svarbu sveika mityba, kaip ją įtvirtinti mūsų gyvenime ir kokią naudą tai suteiks.

2021-04-14

Apstu naudingų patarimų kaip įtraukti į kasdienį mitybos racioną sveikų, sočių ir naudingų produktų palaipsniui pakeičiant mitybą iš esmės.

2019-04-15

2019-04-03

2019-04-03

Labai greitai susiskaitė :) yra neblogų patarimų :)

Parašykite atsiliepimą apie "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie dietą, kaip numesti svorio

Vaida Kurpienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaida Kurpienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Liekna visam gyvenimui: lengvas gidas, kaip sverti mažiau, gyventi ir jaustis geriau" perkama kartu