0

Lieknėjimo filosofija

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-03-21 teta

netikra akcija!!!!!

Informacija

Lieknėjimo filosofija

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • ISBN ar kodas: 9786094663130

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lieknėjimo filosofija" aprašymas

Sakoma, kad visos mūsų kūno problemos prasideda nuo mąstymo. Manome, kad dietos neveikia, nes kažką darome ne taip. O jei antsvoris – taip pat mąstymo ir pasaulio suvokimo padarinys? Endokrinologo ir diabetologo Alain Golay „Lieknėjimo filosofija“ siūlo pažvelgti į svorio metimą ir norimas kūno formas kitokiu žvilgsniu. Pavyzdžiui, filosofiškai.

Pagrindinė knygos mintis – numesti svorio galime ugdydami savo asmenybę. Skamba neįtikėtinai, tačiau juk mūsų vidus, mūsų išgyvenimai ir kūno reakcija į juos tampriai susiję. Skiriasi kiekvieno žmogaus charakteris, mes skirtingai vertiname pasaulį ir siekiame skirtingų tikslų, todėl ir mūsų kūnai lygiai taip pat skirtingai reaguoja į įvairius dirgiklius. Todėl „Lieknėjimo filosofija“ pirmiausia skirta pažvelgti į savo vidų, užuot bandžius įvairias dietas.


Gydytojas pataria nesižvalgyti į kitus ir rinktis tai, kas geriausiai tinka pačiam žmogui. Pirmas žingsnis – sutarti su savimi ir priimti save toks, koks esi, į pasaulį žvelgiant ramiai ir be streso. Atsisakius negatyvių minčių neskubant pavyks geriau suprasti save ir lengviau rasti tinkamiausią dietos režimą.


Knygos autorius Alain Golay – Ženevos universitetinės ligoninės gydytojas. Endokrinologas-diabetologas taip pat vadovauja Lėtinėmis ligomis sergančių pacientų terapinės edukacijos skyriui bei  universitetinių terapinės edukacijos studijų programai. Alain Golay yra pasaulyje pripažintas mokslininkas, parašęs 13 knygų ir daugiau nei 500 mokslinių straipsnių.


Ankstesnės jo knygos „Lieknėjimas be streso“ ir „Lieknėjimas pagal asmenybės tipą“ kalba apie ryšį tarp mūsų emocijų, gyvenimo būdo ir nepageidaujamų kilogramų. Gydytojo teigimu, efektyviausią būdą kovoti su antsvoriu gali lemti tai ar žmogus ekstravertas, ar intravertas. Vienų charakteris leidžia jiems taikyti griežčiausią dietos režimą, kurį jie priima kaip iššūkį. Kitiems tenka daryti nuolaidas. Viskas priklauso nuo individualių žmogaus savybių, nuo jo asmenybės.


Prieš imantis dietos ir skubant keisti mitybą, Alain Golay autorius siūlo atsakyti į klausimus apie save – išsiaiškinti asmenybės tipą, įvertinti savo charakterį. Kitiems tinkančios dietos jums gali būti visiškai neveiksmingos – tačiau neskubėkite kaltinti savęs. „Lieknėjimo filosofija“ padės rasti atsakymus kaip tobulinti savo asmenybę, išmokti būti savimi, mylėti gyvenimą ir lieknėti.


Iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė
2020-03-21

netikra akcija!!!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Lieknėjimo filosofija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Alain Golay parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lieknėjimo filosofija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lieknėjimo filosofija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lieknėjimo filosofija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lieknėjimo filosofija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alain Golay tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lieknėjimo filosofija" perkama kartu