0

Lieknėti be streso

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lieknėti be streso

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, puskietis viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • ISBN ar kodas: 9789986169987

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lieknėti be streso" aprašymas
Jūs jaučiate stresą?
Kodėl?
Ir kodėl dėl streso priaugama svorio?

Teigiama, kad dėl streso svoris didėja, o nusiraminus sulieknėti lengviau. Todėl norint išsaugoti pageidaujamą svorį ilgai, tenka keisti mitybos įpročius ir nustoti užkandžiauti susinervinus. Tačiau visų pirma būtina suprasti, kodėl patirdami stresą, griebiamės užkandžių ir kaip šio įpročio atsikratyti.
Tai, kaip maitinatės, priklauso nuo to, kaip patys į save žiūrite - todėl norint numesti svorio, svarbiausia neprarasti pasitikėjimo savimi.

Skaitydami šią knygą "Lieknėti be streso", liausitės ieškoti paguodos lėkštėje, geriau pažinsite save kaip asmenybę ir suprasite, kodėl stresinėje situacijoje elgiatės vienaip ar kitaip. Todėl sudarydami svorio metimo programas, paremtas asmenybių psichologija, įtraukėme ir streso valdymą. Suvaldę stresą, tikrai ne tik lengviau atsikratysite nereikalingų kilogramų, bet ir patys jausitės daug geriau.
Knygoje "Lieknėti be streso" rasite daug naudingų patarimų, kaip lieknėti be streso, o svarbiausia - kaip išsaugoti pageidaujamą svorį nekintamą. Jos esmė labai aiški: išmokyti jus kuo ramiau reaguoti stresinėse situacijose, pagerinti gyvenimo kokybę, lieknėti be streso ir daugiau niekada nebepriaugti papildomo svorio.

Diabetologas profesorius Alain'as Golay dirba Ženevos universitetinėje ligoninėje daugiausia su per didelio svorio varginamais pacientais, jo tyrimai žinomi visame pasaulyje. Jis paskelbė daugiau kaip 450 jo straipsnių ir mokslinių darbų, išleido septynias knygas, tapusias bestseleriais, jos išverstos į aštuonias kalbas. Lietuvių kalba išleista jo knyga "Lieknėti pagal asmenybės tipą" (Tyto alba, 2012 m.)

Vertė Asta Dumšienė

Parašykite atsiliepimą apie "Lieknėti be streso"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lieknėti be streso, kurią skaitytojams dovanoja Alain Golay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alain Golay su knyga Lieknėti be streso jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lieknėti be streso patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alain Golay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lieknėti be streso palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lieknėti be streso" perkama kartu