0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 12.49 SoldOut

Knygos "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo" aprašymas

24-erių Susannah Cahalan atsibudo ligoninės palatoje viena, pririšta prie lovos. Negalėjo nei judėti, nei kalbėti. Neprisiminė, kaip ten atsidūrė. Dar visai neseniai ji buvo perspektyvi, sveika ir laiminga moteris, dirbanti dideliame Niujorko laikraštyje, ką tik užmezgusi pirmus rimtus santykius... Ir akimirksniu tapo nestabilia, agresyvia psichine ligone. Kas nutiko?

"Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo" - tai jaudinantis medicininis detektyvas, šiurpi, bet visiškai reali istorija apie jaunos moters pastangas atsikovoti tapatybę. Knyga apie krytį į beprotybę, įkvepiantį šeimos tikėjimą ir apie diagnozę, kuria sunku patikėti.

Susannah Cahalan – „New York Post“ žurnalistė jau dešimt metų. Už straipsnį „Mano paslaptingas prarastas beprotybės mėnuo“, kuriuo pagrįsta ši knyga, gavo Silūro apdovanojimą. Pagal knygą yra sukurtas filmas („Brain on Fire“, 2016).

„Elegantiškai parašyti memuarai įkvepia diskusiją apie novatorišką neuromokslą, slypintį už tūkstančius žmonių paliečiančios ligos, ir pateikia stiprių įžvalgų, kokie subjektyvūs mūsų proto veikimo principai.“
Mehmetas Ozas, Niujorko Presbyterian-Columbia medicinos centro profesorius

„Cahalan beveik neprisimena mėnesį trukusios savo beprotybės . Tačiau jai pavyko tą prarastą laiką susigrąžinti ir nepalikti pasakojime jokių spragų.“
The Daily Texan

„Šaunuolė Cahalan – patekusi į pragarą, bet iš ten grįžusi, ji aprašė savo kelionę taip jautriai, kad iš to naudos galime turėti mes visi.“
Barbara Arrowsmith-Young, „The Woman Who Changed Her Brain“ autorė

Iš anglų k. vertė Austėja Banytė


  • Autorius: Susannah Cahalan
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273094

Parašykite atsiliepimą apie "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos memuarų knygos

Susannah Cahalan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Susannah Cahalan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo" perkama kartu