Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti

Kaina: 5,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti" aprašymas
Pasirodo, ir lietuviai moka linksmintis! Ir dar kaip moka! Žuvį gaudydami ar dviratį mindami rungtyniauja, viduramžių riterių kovas ar šių dienų motociklininkų pasirodymus stebėdami džiūgauja, stintas, kleckus, grybus ar vyšnių uogienę skanaudami giria, o paskui nuvargę ir laimingi po žvaigždėtu dangumi kino filmais ar tikra muzika mėgaujasi.


Knyga „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“ – tai Jūsų pagalbininkas įdomiam ir turtingam laisvalaikiui. Sužinokite, ką laisvu nuo darbo metu veikia amžinai jauni, aktyvūs, kūrybingi ir gyvenimą mylintys žmonės.

Tai knyga, kuri gali pakeisti Jūsų gyvenimą, išvaikyti nuobodulį, padėti surasti bendraminčių, pamėgti džiazą ar net pagražinti savo figūrą. Ir visa tai Jūs turite išvysti... pasirinkti... ir dalyvauti!

  • Autorius:
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 24x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098090048

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti" perkama kartu