0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva 1009-2009 (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuva 1009-2009 (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 21.99 SoldOut
Knygos "Lietuva 1009-2009 (DVD)" aprašymas
DABARTIS: Ši dalis apie Tūkstantmetį pasitinkančios lietuvos gamtą ir kraštovaizdį, miestus ir miestelius, gyventojus ir jų religiją, apie Lietuvos santvarką.
ISTORIJA: Besikeičiančių žemėlapių fone išvingiuota Lietuvos ir jos kaimynų istorija.
Istoriniame "Atlase" atspindėti svarbūs Lietuvos istorijos tarpsniai. PAVELDAS: Apie pusė tūkstančio Lietuvos istorinės atminties akimirkų su trumpais aprašais.
ISTORIJOS: Istorikų ir aktorių papasakotos trisdešimt trys Lietuvos istorijos užgriebia visus mūsų istorijos tarpsnius. Čia ir giliausi priešistorės laikai, ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės laikai, ir netolimos praeities įvykiai.
AKCENTAI: Trys šimtukai - žymūs žmonės, žymios datos ir iš tolimiausių laikų atėję mūsų gyvensenos, mūsų pasaulėjautos, mūsų darbų aidai.
ŽAIDIMAS: Loginis žaidimas su įvairių Lietuvos miestų ir miestelių herbais.
APIE: Išsami informacija.

Ties 1009 metų data Kvedlinburgo vienuolės įrašė: "Šventasis Brunonas, kuris yra vadinamas Bonifacijumi, arkivyskupas ir vienuolis, vienuoliktaisiais savo vienuolystės metais Rusios ir Lietuvos pasienyje pagonių nukirsdintas su aštuoniolika saviškių kovo devintą dieną iškeliavo į dangų". Brunono iš Kverfurto misionierystės aprašymas pradėjo tūkstantmetę Lietuvos istoriją. Elektroninėje knygoje rasite žiupsnelį dabartinės Lietuvos, o jos istoriją pirmą kartą mūsų istoriografijoje papasakos vieningo formato "gyva" 70 - ties žemėlapių serija. Beveik 5 valandas trunkančiuose video susitikimuose pasakojamos 33 Lietuvai svarbios istorijos. 500 fotografijų apžvelgia paminkluose įamžintą mūsų istoriją, žymiems Lietuvos žmonėms, datoms ir gyvensenos įdomybėms skirta 300 originalių piešinių ir aprašų, o herbuose įprasminta Lietuvos miestų ir miestelių simbolika tapo ža


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva 1009-2009 (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuva 1009-2009 (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Elektroninė knyga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elektroninė knyga su knyga Lietuva 1009-2009 (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuva 1009-2009 (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elektroninė knyga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuva 1009-2009 (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuva 1009-2009 (DVD)" perkama kartu