0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 14.9 SoldOut

Knygos "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas" aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje apibendrinami Lietuvos naujausiųjų laikų istorijos tyrimai, apimantys penkiasdešimt metų trukusį okupuotos ir aneksuotos Lietuvos valdymą. Autoriai siekė išanalizuoti svarbiausius Lietuvos istorijos laikotarpius – 1940–1941 m. sovietinę okupaciją ir aneksiją, nacių okupaciją 1941–1944 m., totalitarinį stalininį režimą 1944–1953 m., destalinizaciją ir politinį „atšilimą“ 1953–1964 m., sovietinį modernizavimą ir stagnaciją 1965–1987 m., atgimimą ir nepriklausomos valstybės atkūrimą 1987–1990 m. Atskleidžiami reikšmingiausi kiekvieno laikotarpio politiniai įvykiai, atspindimas lietuvių išeivijos vaidmuo siekiant nepriklausomybės, supažindinama su kultūriniu gyvenimu, Bažnyčios, Lietuvos valstybės diplomatinės tarnybos veikla. Monografijos pabaigoje pateikiama Lietuvos valstybės 1991–2004 m. kronika.


  • Autorius: Arvydas Anušauskas
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 712
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-757-65-7

Parašykite atsiliepimą apie "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas", kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Anušauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Anušauskas su knyga "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Anušauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vladas Jurgutis: didis ekonomistas ir mokytojas" perkama kartu