0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.69 SoldOut
Knygos "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas" aprašymas
Parodos „Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje“ kataloge publikuojami abiejų tautų bendrabūvį atspindintys šaltiniai iš heraldikos, istorijos, teisės ir istorinių publicistikos sričių. Ypatingas dėmesys skiriamas valdovų bei iškilių istorinių asmenybių ikonografijai. Leidinio tikslas – permąstyti aktualius lenkų ir lietuvių santykius iš laiko perspektyvos ir skatinti tautų tolerancijos idėją.


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuva ir Lenkija bendroje valstybėje. Parodos katalogas" perkama kartu