0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuva ir Napoleonas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuva ir Napoleonas


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuva ir Napoleonas" aprašymas

Šioje knygoje nagrinėjamas trumpas laikotarpis, kai Lietuva buvo įtraukta į dviejų Europos galybių tarpusavio karinį konfliktą. Apžvelgiamos napoleonmečio Lietuvoje aktualijos - Napoleono ir Didžiosios Armijos buvimo krašte peripetijos, Lietuvos laikinosios valdžios funkcionavimo aplinkybės, lietuviškos kariuomenės kūrimo istorija bei gyventojų šiokiadieniai ir nuotaikos.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva ir Napoleonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Virgilijus Pugačiauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuva ir Napoleonas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuva ir Napoleonas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuva ir Napoleonas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuva ir Napoleonas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Virgilijus Pugačiauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuva ir Napoleonas" perkama kartu