⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-10-25 Paulina

Maestro Donatas Katkus - vienas ryškiausių pastarojo meto inteligentų. Jo humoras nepakartojamas!


Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 1.16 SoldOut

Knygos "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi" aprašymas

Šis leidinys išskirtinis ne vien tuo, kad parašytas kaip vienas ilgas interviu. Žurnalistės Jurgos Čekatauskaitės „tardomas“ Donatas Katkus atsiskleidžia kaip neįtikėtinu humoru trykštantis intelektualas, komunikabilus, itin kūrybingas, subtilus, dosnus žmogus, deja, kartais nukenčiantis dėl savo karšto būdo ir impulsyvumo, o kartais – dėl ne tik jo vieno gyvenimą kartinančių biurokratų intrigų.

Profesorius nebijo būti atviras, todėl neprašė iš knygos išbraukti draugų ar priešų pavardžių. Beje, draugų šalia jo buvo ir yra žymiai daugiau. Didžioji dalis jų – neeilinės asmenybės, Nacionalinės premijos laureatai, linksmų plaučių žmonės. Kaip ir pats knygos herojus.Kiti taip pat domėjosi


2013-10-25

Maestro Donatas Katkus - vienas ryškiausių pastarojo meto inteligentų. Jo humoras nepakartojamas!

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi", Jurga Čekatauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurga Čekatauskaitė su knyga "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Čekatauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuva išėjo iš mados. Pokalbiai su Donatu Katkumi" perkama kartu