0

Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai

  • Nuolaida knygai -49%
Internetu: 9,19 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 8.80 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 590
  • ISBN ar kodas: 9786094596759

2020-06-30 9.19 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Leidinyje "Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai" pristatomas pilnutinės demokratijos palikimas, Lietuvos politinės minties paveldo dalis, apimanti tarpukario Lietuvos, okupacijos metų, išeivijos ir atgimstančios Lietuvos politinį mintijimą.
Pilnutinė demokratija – tai pirmiausia katalikiškos krypties autorių politinius svarstymus vienijanti sąvoka, kuria siekiama moderniai demokratijai suteikti autentišką ir gyvą turinį. Tai iš asmens pirmumo principo kylanti ir savivaldžią visuomenę teigianti demokratija, apimanti ne tik politinę, bet ir socialinę bei kultūrinę sritį. Skirtingai nuo procedūrinės demokratijos, pilnutinė suprantama kaip trijų sričių demokratijos vieningumas, įgalinantis organišką valstybės ir visuomenės jungtį.

Leidinys "Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai" būtų pirmiausia skirtas akademinei visuomenei. Beveik visose aukštosiose mokyklose dėstomi kursai „Lietuvos politinės minties istorija“. Šis leidinys būtų tokių kursų studentų parankinė knyga. Tačiau pažintis su savos valstybės politinės minties palikimu yra ne tik mokslinės svarbos dalykas. Ji ugdo piliečių politinę savimonę, prisideda prie valstybės politinio gyvenimo tradicijų formavimo.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu