0

Lietuva (prancūzų k.)

10,58 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuva (prancūzų k.)

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 21x12, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955736202

2020-11-30 10.58 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuva (prancūzų k.)" aprašymas

Vadovas krašto istorijai, kultūrai ir gamtai pažinti.
Įžangoje – bendros pastabos apie valstybę, jos istoriją, kraštovaizdį, įdomias vietas, virtuvę, suvenyrus. Šešiuose knygos skyriuose pasakojama apie Vilniaus, Kauno ir jų apylinkių, Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos bei pajūrio ir pamario regionų lankytinus objektus. Čia rasite architektūros paminklų (įvairių tikėjimų maldos namų, dvarų, malūnų, tiltų), dailės kūrinių (sakralinių paveikslų, paminklų, kryžių ir koplytėlių), gamtos įdomybių (nacionalinių ir regioninių parkų, ežerų, upių, akmenų, kalvų, medžių), muziejų, istorinių vietų ir kt. aprašus.
Skyrių lapų kampučiai pažymėti skirtingomis spalvomis. Yra paminėtų asmenų ir plačiau aprašytų vietovių rodyklės, šios vietovės pažymėtos regionų žemėlapiuose, miestų planuose pažymėti aprašyti objektai. Vadove yra apie 500 iliustracijų.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva (prancūzų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuva (prancūzų k.), kurią skaitytojams dovanoja Giedrė Jankevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Giedrė Jankevičiūtė su knyga Lietuva (prancūzų k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuva (prancūzų k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedrė Jankevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuva (prancūzų k.) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuva (prancūzų k.)" perkama kartu