0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva prie Adamkaus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.39 SoldOut

Knygos "Lietuva prie Adamkaus" aprašymas

Iš pratarmės: "Ši knyga - tai būrelio žmonių pagarbos ženklas kadenciją baigiančiam Lietuvos Respublikos Prezidentui. Toks pagarbos pareiškimas, dažnas akademiniame pasaulyje, nėra visai įprastas, kai kalbame apie politiką. Šios knygos tekstai - asmeninis veiksmas. Autoriai nėra vienos partijos ar kultūrinės grupės žmonės. Skiriasi jų politinės pažiūros, gyvenimo patirtis, profesijos."


  • Autorius: Vytautas Ališauskas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-48-3

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva prie Adamkaus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuva prie Adamkaus", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Ališauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Ališauskas su knyga "Lietuva prie Adamkaus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuva prie Adamkaus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Ališauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuva prie Adamkaus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuva prie Adamkaus" perkama kartu