⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje

Kaina: 42,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 42.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje" aprašymas

Šis leidinys „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje“ – tai baigiamasis projekto „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje“ įgyvendinimo etapas. Juo siekiama apibendrinti ir įprasminti 2015–2021 metais vykdytą projektą, kurio metu iš viso aplankyti 38 Lietuvos miestai ir miesteliai. Leidinyje pateikiami visų jų bendruomenėms renginiuose eksponuotų ir pristatytų kultūros ir mokslo paveldo objektų sąrašai. Jį papildo vertingiausių ir daugiausia Lietuvos visuomenės susidomėjimo sulaukusių Vilniaus universiteto bibliotekoje saugomo regionų kultūros paveldo vertybių – rankraščių, kartografijos, grafikos, fotografijų ir spaudinių – iliustracijos, taip pat išskirtines renginių akimirkas atspindinčios nuotraukos. Leidinyje pateikiami įvadiniai straipsniai ir pagal dalies kviestinių pranešėjų renginiuose perskaitytus pranešimus parengti mokslo populiarinamieji straipsniai. Leidinį papildo asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Inga Liepaitė, Paulius Bagočiūnas, Valentina Karpova-Čelkienė, Virginija Galvanauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Liepaitė, Paulius Bagočiūnas, Valentina Karpova-Čelkienė, Virginija Galvanauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje" perkama kartu